אי אפשר היה שלא לראות את הקליפ החדש של נטע ברזילי "באסה סבבה", שהתפשט ברשתות במהירות. בריאיון ב"מהדורה ראשונה" עם אורן וייגנפלד סיפר הבמאי רועי רז: "בתור אחד שעושה קליפים במשך המון שנים, זה אחד הפרויקטים הכי כיפים שהיה לי הזכות והעונג לעבוד עליהם - בזכות נטע". 

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"כולנו הרגשנו איזו שליחות מסוימת, שזה דבר די מוזר להגיד על קליפ, אבל באמת הרגשנו שיש ציפייה מאוד מאוד גדולה לקליפ של נטע", המשיך רז לשבח את הזמרת. "יש משהו בנטע שאני פשוט חושב שהיא הדבר האמיתי, מגיע לה הכול מהכול".

אחרי שפורסם כי הקליפ הוא היקר ביותר שנעשה בארץ, רז אמר כי זו: "אחת מההפקות השאפתניות ביותר שנעשו בארץ מבחינת קליפ, ללא ספק". "בכל דבר הייתה פה מטרה ושום דבר לא היה שרירותי", תיאר רז את העבודה אך הוסיף: "אבל באמת שכל אחד ייקח מה שהוא רואה מזה".

הסינגל החדש של נטע נכתב בין היתר על ידה והולחן על ידי אבשלום אריאלי וסתיו בגר - שהיו שותפים ליצירת השיר "TOY". הוא הופק וצולם בקייב, במשך שלושה ימים וב-13 אתרי צילום שונים, עם 50 רקדנים ו-250 אנשי צוות. על פי הערכות מדובר בקליפ הישראלי היקר ביותר שהופק עד היום, כשעלותו עומדת על כמיליון שקלים.

נטע פרסמה סרטון אחרי שלל התגובות המפרגנות ברשת, והסבירה על מה נכתב השיר ומה המשמעות שלו. "קרנף היא חיה עם עור עבה מאוד, שמגנה על עצמה ועל העדר שלה בתקיפה ולא בבריחה", אמרה. "היא גם חיה בעדרים והם נעים ושורדים יחד. אני מתרגשת לחלוק אתכם את 'באסה סבבה' - המנון חגיגי ומעצים, על יציאה לעצמאות מכל הבחינות, על להיכנס בקושי שבחיים ביחד ועם המון שמחה קלילות וצבע".

נטע הוסיפה: "למדתי השנה דרך הקהל שלי שאני יותר חזקה ממה שנדמה לי. שהאור והשמחה בתוכי והאנשים שסביבי מסוגלים לנצח ביחד את כל החושך שבא מבפנים ומבחוץ".כלי תקשורת בכל העולם, מרוסיה וגרמניה ואפילו עד הניו יורק טיימס שכינה אותה "גיבורה", עסקו היום בשיר החדש.

למקרה שתהיתם מה נטע אומרת בפזמון, אז כך היא הסבירה: "בם בם בסאבים, מסיבה, באסים, ביס מווסאבי, באסה סבבה". השיר החדש הצליח להתברג במקום הראשון ברשימת הסרטונים החמים של יוטיוב בתוך פחות מ-24 שעות מהשקתו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו