כמה יעלו הכרטיסים? (צילום: Eurovision.tv, חדשות)
מתי הכרטיסים יגיעו? שאלה טובה | צילום: Eurovision.tv, חדשות

נראה שעד שיגיע מועד האירוויזיון בישראל באמצע מאי, תקרה בדרך כל תקלה אפשרית - אחרי דרישות האבטחה והחשש מחילול שבת, עכשיו מכירת הכרטיסים מתעכבת. עם בעיה עם אבטחת האירוע ומספר כרטיסים לא ידוע, נראה שהמעריצים יצטרכו לחכות.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

שתי סוגיות עיקריות שמשפיעות על תחילת המכירה הן המכרז להקמת הטריבונות באולם. הבעיה המרכזית בעניין היא שהחברה שזכתה באותו מכרז גרמה למותה של הילה בצלאלי ז"ל בטקס הדלקת המשואות כעת הוגשה עתירה נגד המכרז וכל העניין נמצא בהמתנה להחלטה.

הסוגיה השנייה היא בעיית האבטחה. אי אפשר למכור מושבים אם לא יודעים את סידור האבטחה, שאלות כמו כמה מרחב יצטרכו המאבטחים על מנת לבצע את העבודה וכדי לאייש את האולם ולשלוט במצב צצות וכרגע מונעות את תכנון סידורי הישיבה.

בתאגיד השידור הציבורי כאן מנסים להרגיע את הרוחות ולהעביר מסר שהכל בסדר. "בהפקת האירוויזיון פועלים במרץ על מנת למקסם את מספר הכרטיסים שיוצעו למכירה. נעדכן בקרוב על פתיחת המכירה באמצעות אתר לאן".

לכן לא ידוע מספר הכרטיסים לאולם, שני חצי הגמר וגמר הם שלושה אירועים, ולפני כל אחד מהם יש חזרה גנרלית. לכל ששת האירועים ימכרו כרטיסים. על פי ההערכות לכל אחד מהאירועים יהיו בין 7,000 ל-8,000 כרטיסים. ממספר זה חשוב להפחית 30% שעל פי חוק שחייבים להימכר לתיירים מחו"ל. אז דבר אחד ניתן להגיד בוודאות - בהחלט יהיה קשה להשיג כרטיסים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו