ילדי ישראל יצאו הבוקר (שלישי) לבתי הספר והגנים כשהם עוטים עליהם את מיטב התחפושות, עליהם עמלו הילדים וההורים לקראת חג פורים. בין התחפושות השנה כיכבו, איך לא, גם נושאים שנמצאים על סדר היום כמו חקירות רה"מ נתניהו והמצב הביטחוני בדרום. צפו בתמונות מהבוקר השמח של הילדים ברחבי הארץ.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

משטרת ישראל נערכת בכל רחבי הארץ לקראת אירועי חג הפורים, שיתקיימו החל ממחר ובמהלך סוף השבוע הקרוב. אלפי שוטרים, מתנדבים ולוחמי משמר הגבול ייטלו חלק באבטחה, שמירה על הסדר הציבור והזרמת התנועה בכבישים.

מערך התנועה של משטרת ישראל יפעל באופן מוגבר לאורך כל ימי החג, בדגש על נוכחות בצירים הבין-עירוניים, זאת בכדי למנוע שיבושים ועומסי תנועה בכבישים.

פורים 2019 (צילום: החדשות)
צילום: החדשות
בן אביטל התחפש לדמות מ"פורטנייט" (צילום: משפחת אביטל, חדשות)
בן אביטל התחפש לדמות מ"פורטנייט" | צילום: משפחת אביטל, חדשות

במהלך ימי החג, המשטרה תתגבר את האבטחה והפעילות הסמויה והגלויה, בדגש על מוקדי הבילוי והאירועים המרכזיים. כמו כן, תתוגבר האכיפה בעסקים טעוני רישוי, בדגש על מניעת מכירת אלכוהול וצעצועים מסוכנים לקטינים.

לקראת החג, נערכה פעילות הסברה מוגברת בבתי הספר ובגנים אודות השימוש בצעצועים מסוכנים והסכנות הטמונות בהם. לבתי ספר רבים לרחבי הארץ, הגיעו שוטרים קהילתיים על מנת להגביר את מודעות הילדים לנושא.

פורים 2019 (צילום: החדשות)
צילום: החדשות
פורים 2019 (צילום: החדשות)
צילום: החדשות

מעבר לפעילות הסברה והגברת המודעות בקרב הורים ובני נוער, במהלך השבועות האחרונים ערכה המשטרה בכל רחבי הארץ פעילות אכיפה מוגברת וממוקדת בשיתוף משרד הכלכלה, למניעת שיווק והפצת צעצועים מסוכנים בדגש על מוכרים ומשווקים, בעלי עסקים ופרטיים. מבצעי אכיפה אלו הובילו לתפיסתם של פריטים מסוכנים רבים ומנעו את מכירתם והפצתם לציבור הרחב, בדגש על קטינים ובני נוער.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו