אחרי חשיפת חדשות 12, דריה וולקוב, בתו של יורי וולקוב שנרצח במעבר החצייה בחולון, תקפה היום (חמישי) בפוסט בפייסבוק את עו"ד אייל בסרגליק שגבה מאות אלפי שקלים ממשפחתה עבור הייצוג המשפטי. "איפה הלב שלו", כתבה בין היתר. "האם לא סבלנו מספיק כשרצחו את אבי?". מוקדם יותר פורסם שבסרגליק החזיר את רוב הסכום אחרי שהמשפחה סיימה איתו את ההתקשרות - אך עדיין נשאר עם שכר טרחה של יותר מ-100 אלף שקלים.

"בחודשים האחרונים אנחנו חווים רכבת הרים. לצד הרע ראינו גם את הטוב ואז שוב הגיע הרע", כתבה. "אבי נרצח ע"י בן עוולה, במעבר חצייה בחולון, ללא שום סיבה. לצד השכול והאובדן הקשה, ראינו את עם ישראל ומדינת ישראל מחבקת אותי ואת משפחתי".

היא המשיכה: "ראינו את עם הסגולה נרתם לסייע לנו בקבורת אבי, מגיע בהמוניו לשבעה ומגייס מאות אלפי שקלים כדי לסייע לנו כמשפחה אשר איבדה את אהובה ואת המפרנס העיקרי שלה. לצערי היו אלה כוחות האופל ששוב השתלטו".

בשלב הזה, החלה דריה לתקוף את בסרגליק: "עורך דין ממולח שכנע אותנו שאם לא ניקח את הסיוע שלו, הרוצח יקבל עונש קל. מתוך בהלה ותמימות חתמנו על מסמכים ושילמנו סכום של 580 אלף ש"ח לשירות שאנחנו בכלל לא צריכים ואין לו שום יכולת לסייע לנו".

"כשהבנו שנפלנו, ביקשנו את כספינו בחזרה וקיבלנו תשובה ש... ולצערנו נראה שנצטרך לנהל מאבק משפטי מול אותו עורך דין", הוסיפה. "תורת עם ישראל אומרת 'כל אלמנה ויתום לא תענון', חל איסור לצער אלמנות ויתומים ואני שואלת שאלה פשוטה, למה לפגוע בנו שוב? איפה הלב של אותו עורך דין? האם לא סבלנו מספיק כשרצחו את אבי, כעת נאלץ להתמודד גם עם דבר כזה? זועקת לאלוהים עד מתי. אני מבקשת מעורך הדין תחזיר לנו את הכסף במלואו".

דריה וולקוב בתו של יורי וולקוב ז"ל שנרצח אמש  (צילום: המהדורה המרכזית, חברת החדשות)
"איפה הלב שלו?". דריה וולקוב | צילום: המהדורה המרכזית, חברת החדשות
עו"ד אייל בסרגליק (צילום: יח"צ)
אייל בסרגליק שגבה מאות אלפים ממשפחת וולקוב | צילום: יח"צ

מוקדם יותר היום פורסם כי אייל בסרגליק החזיר 468 אלף שקלים מתוך כ-580 אלף שקלים שגבה לאחר שהמשפחה סיימה את ההתקשרות עימו. לטענתו, מדובר בהחזר עבור החלק היחסי משרותיו שלא ניתנו בסופו של דבר. בסרגליק טען שמאחורי הפרסום עומדים מי שמנסים לפגוע בו על רקע מועמדותו לראשות לשכת עורכי הדין.

אתמול פורסם לראשונה במהדורה המרכזית על שכר הטרחה המנופח שגבה בסרגליק ממשפחת וולקוב. עוד דווח כי ישראלים רבים תרמו בסך הכול סכום גבוה של כ-915 אלף שקלים שנועדו לסייע למשפחה בשעתה הקשה. הסכום שגבה בסרגליק מהווה כשני שלישים מסך כל התרומות.