האלימות בכבישים: עימות נרשם אמש (רביעי) בעיר בין רוכב אופנוע להולך רגל. הנהג תקף את יורי וולקוב, תושב בת ים בן 52 בחפץ חד, ולבסוף נקבע מותו בבית החולים וולפסון - לאחר שנאבקו על חייו.

האירוע התרחש במעבר חצייה ברחוב אילת בחולון, בעקבות שיח שהתפתח בין השניים. כוחות המשטרה החלו בסריקות אחר רוכב הקטנוע שנמלט מהמקום, והחלו לאסוף מצלמות אבטחה מהמקום. נסיבות האירוע בבדיקה.

פראמדיק וחובשי מד"א שהגיעו לזירה סיפרו: "הפצוע שכב על אי התנועה בסמוך למעבר החציה כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעה בגופו. הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו בטיפול רפואי ובביצוע פעולות החייאה. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי המשך טיפול רפואי כשמצבו קריטי".

רוכב הקטנוע החשוד ברצח בחולון
רוכב הקטנוע החשוד ברצח בחולון

חברת המשפחה סיפרה: "הנרצח ואשתו הלכו לראות דירה בחולון, כשראו שזה לא רלוונטי הם התחילו לצעוד בחזרה לביתם בבת ים. הם חיכו ברמזור לעבור במעבר חצייה, כשהיה ירוק הם התחילו לחצות – האישה הספיקה לצלם את רוכב האופנוע שכמעט פגע בהם. הוא הבחין שהיא מצלמת, ואמר לה 'תביאי את מה שצילמת' – ובעלה אמר לו 'תמשיך לנסוע, הכל בסדר'. בשלב זה הוא בא ודקר אותו במכה אחת ללב. הוא אמר לאשתו 'אני לא מרגיש טוב' – ונפל על הרצפה". הנרצח הותיר אחריו אישה, שלושה ילדים ונכדה.