משפחתו של עידו אביגל ז"ל, שנהרג מפגיעת קסאם כשרסיס מחלון הממ"ד פגע בו בבית המשפחה בשדרות, עוזבת את העיר שבעוטף עזה. בפוסט שפרסמה אמש (רביעי) אמו שני, היא סיפרה כי זהו הלילה האחרון שתעביר המשפחה בעיר וכי בני המשפחה החליטו לשמור על כל חפציו. "לילה אחרון בשדרות. לא כך חשבנו שנעזוב את הבית", כתבה האם.

"היו לנו חלומות משותפים. חיפשנו יחד בית עם גינה... הבטחתי, כשיהיה בית עם גינה נוכל להביא כלב אלינו... חיפשנו יחד סוגי כלבים והחלטנו שנביא גולדן", סיפרה האם בפוסט ששיתפה בקבוצת פייסבוק לזכר בנה. "הסברתי לכם שזה כלב מקסים שעוזר לנו כשיש בלאגן לפעמים ברגשות, או כשאנחנו מפחדים כשיש צבע אדום".

"לא רציתם לחכות לגינה ועשיתם לי הפגנה של ממש בבית", המשיכה שני. "צחקנו יחד ולצד זאת נפעמתי מהיצירתיות שלכם. ביקשת שכאשר נביא כלב, נקרא לו מילקי. אתה בטח כבר יודע, כשהשתחררתי מבית החולים הבאנו גורה מקסימה לתהלוש, היא ביקשה לקרוא לה מילקי. היית אוהב אותה מאוד. היא אנרגטית בדיוק כמוך".

האם הוסיפה: "זוכרת ששאלת אותי אם את הצעצועים שלך גם ניקח לבית החדש והבטחתי שכל מה שתרצה לקחת יבוא איתנו? היום דודק'ה, הכול בא איתנו. מהדבר הכי קטן שיצא לך בקינדר ושמרת אותו, ועד למשחק הכי גדול שלך. תהל אמרה שהיא לא מסכימה לתרום את הדברים שלך, אז הסכמנו שנשמור את הכול למזכרת. בכל זאת, זה הדבר האחרון שנשאר ממך. אבל רק מבחינה פיזית... מבחינה רוחנית אתה חי בתוכנו".

עידו אביגל בן ה-5, נפצע אנוש לאחר שחלק מרקטה חדר לממ"ד שבו שהה במהלך מבצע "שומר החומות", ומאוחר יותר נקבע מותו בבית החולים. הוא הובא למנוחות בבית העלמין בקריית גת, כשאמו עוד היתה מאושפזת בבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהיא מורדמת. אחותו תהל בת ה-7 נפגעה גם היא.