בתום מאמצים לאיתורו של הנעדר איכט חיים יצחק בן ה-39, המשטרה הודיעה הערב (ראשון) שיצחק אותר בריא ושלם. יצחק נראה לאחרונה ביום חמישי האחרון בהילולה במירון ומאז היוודע האסון - נעלמו עקבותיו. בהודעת המשטרה הרשמית נכתב: "איכט חיים יצחק תושב באר שבע אותר".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בעת מאמצי החיפוש אחריו, ברכה אחותו סיפרה ביום שישי ל-N12: "אמרו לי שראו אותו אתמול בערב במירון ודיברו איתו אחרי האסון, כנראה נשאר לישון שם ליד המקווה במירון באוהלים. הוא יצא מהבית ביום ראשון שעבר, נסע למירון והשאיר את הטלפון אצל חבר בגלל מה שקרה. אנחנו דואגים מאוד. נסע בעבר למירון כל שנה. בעבר היה אירוע דומה שהוא נעלם. יש לו 3 ילדים".

"אני מיום שישי על קוצים" הוסיפה, "אנחנו מאוד מודאגים. רציתי לנסוע לאבו כביר אבל במשטרה אומרים שהוא לא שם ולא בבתי חולים אבל הוא נעלם. בודקים אם הוא שם באחד האוהלים בהר. התייבשו לי הדמעות, אני מפחדת שהוא היה באסון. הרב שלו סיפר שהוא ראה אותו לפני האסון שם בהר בתוך כל המהומה. אני לא יודעת איפה הוא הלך".

עם כניסת השבת הורה הרב לאו לעצור במלאכת זיהוי הנספים, שהתחדשה במוצאי השבת. הלילה סמוך לשעה חצות הושלם זיהויים של כל 45 ההרוגים באירוע. 44 מהם שוחררו לקבורה והנותר ישוחרר במהלך היום, לבקשת משפחתו.