טיסות חילוץ ראשונות: ישראלים שיהיו מעוניינים לחזור למוצאם בחו"ל או כאלה ששהו שם ורוצים לחזור לארץ יוכלו לעשות זאת בטיסת ישראייר ביום שישי הקרוב (29 בינואר) וביום ראשון שאחריו מפרנקפורט ולשם. ההחלטה לקיים טיסת חילוץ מתקבלת על רקע הכוונה להאריך את סגירת השמיים ובצל הביקורת של ישראלים שנתקעו ולא יכלו לשוב לארץ בפרק הזמן הקצר מרגע ההחלטה ועד סגירת השמיים

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ישראייר בעצם זכתה במכרז ונבחרה לבצע טיסות חילוץ להשבת נוסעים חזרה לארץ ולאפשר יציאה לחו"ל במקרים חריגים. יצוין כי הישראלים שיצאו משם לא יצטרכו להיכנס לבידוד במלוניות עם כניסתם לארץ משום שפרנקפורט אינה חלק מהצו אך עדיין נדרשים להיכנס לבידוד ביתי. אם פרנקפורט הייתה רק טיסת קונקשן לישראל מיעד אחר ברחבי העולם, הנוסעים היו מחויבים להיכנס לבידוד. במקביל הנוסעים יידרשו בהצגת בדיקת קורונה שלילית 72 שעות לפני עלייה למטוס לישראל.

הטיסה כאמור תצא ביום שישי 29/1 לפנות בוקר (בלילה שבין חמישי לשישי) וטיסה נוספת ביום ראשון 31/1.

יצוין כי נוסעים שירצו לצאת מישראל מחויבים לקבל אישור מוועדת החריגים. ובישראייר מבהירים שבאחריות הנוסעים לוודא שברשותם כל האישורים הנדרשים. מחיר כרטיס הטיסה יעמוד על 250 דולר לאדם כולל כבודת יד עד 8 ק"ג ומזוודה עד 23 ק"ד, ורכישת הכרטיסים תתאפשר במהלך הבוקר.

ניתן להזמין בקישורים האלה:
לטיסות מחו"ל: http://bit.ly/2Yigd8v 
לטיסות מנתב"ג: http://bit.ly/2KTUFMj