רופאה האישי של ציפי רפאלי, אימה של הדוגמנית בר רפאלי, מזהיר כי נשקפת סכנה לחייה וכי מצבה מחייב אשפוז מיידי. רפאלי נמצאת במאסר בבית הכלא נווה תרצה ואובחנה כחיובית לקורונה בשבוע שעבר. רפאלי סובלת גם ממחלת לב, ולפני שנמצאה חיובית, נעשתה לה בדיקה אחרת שלדברי הצוות הרפואי שמטפל בה - מעידה על החמרה במצבה שמחייבת את העברתה לאשפוז.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כתבות נוספות ב-N12:

במכתב שהגיע לידי N12 ושנשלח לשירות בתי הסוהר על ידי הפרופ' יהודה אדלר, קרדיולוג בכיר המכהן כיו"ר האיגוד האירופי למחלות שריר וקרום הלב וכן מטפל באופן אישי בציפי רפאלי, נכתב: "תוצאות הבדיקות האחרונות שנעשו לה ב-11 בינואר באסף הרופא מעידות על כך שהיא חייבת להתאשפז מיידית כי נשקפת סכנה לחייה".

הפרופ' אדלר הוסיף: "הרופאה הראשית בשב"ס מתעלמת מפניותיי ואף לא טרחה לשלוח לי את תשובת האקו לב בטענה שלא חל שינוי במצבה. אלא שכאשר המסמך הגיע לידיי מבני משפחתה, התברר שאכן חלה החמרה במצבה באופן מסכן חיים. מדובר בשערורייה בטיפול הרפואי והזנחה פושעת", טען.

לדברי הפרופ' אדלר, עצם העובדה שנדבקה בקורונה בימים האחרונים עלול להחמיר את מצבה עוד יותר, על כן הוא ביקש להימנע מלהחזיק אותה בכלא מטעמי בריאות וקבע: "היא זקוקה לאשפוז מיידי, יש חשש לחייה".

משב"ס נמסר כי "לא נוכל להתייחס למקרה כזה או אחר בשל חיסיון רפואי וצנעת הפרט, יחד עם זאת, נדגיש כי כלל האסירים מפוקחים ומטופלים על ידי מערך הרפואה של שב"ס, ובמקרים מורכבים אנו פועלים בהתאם להנחיות הצוותים הרפואיים המומחים בקהילה".