ציפי רפאלי נכנסה לכלא, בתה בר החלה בעבודות השירות: אמה של הדוגמנית בר רפאלי התייצבה הבוקר (שני) בכלא נווה תרצה לתחילת ריצוי עונש המאסר שנגזר עליה. ציפי רפאלי צפויה לרצות עונש מאסר של שנה ו-4 חודשים בגין עבירות מס. בשבוע שעבר אישר בית המשפט את הסדר הטיעון שגובש בין הפרקליטות לבין משפחת רפאלי – והבוקר החלה האם ציפי בריצוי העונש.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

רפאלי התייצבה בבית הכלא ב-5:30 בבוקר למרות שיכלה להגיע עד לשעה 10:00, ככל הנראה במטרה לחמוק מצלמים. לאחר השעה 08:00 בבוקר, הגיעה בתה בר למרכז עבודות השירות במקום לקראת תחילת עבודות השירות שנגזרו עליה. הדוגמנית תחל לרצות מהיום 9 חודשי עבודות שירות בבית נועם, מרכז חינוכי לבעלי לקויות שכליות ופיזיות בקריית אונו.

בר רפאלי הגיעה למרכז עבודות השירות בנווה תרצה (צילום: N12)
בר רפאלי הגיעה למרכז עבודות השירות בנווה תרצה | צילום: N12

ציפי ובר רפאלי הודו לפני כחודשיים בעבירות המיוחסות להן – והורשעו במסגרת הסדר טיעון. היא ובר צפויות לשלם קנס של 2.5 מיליון שקלים כל אחת. על בר נגזרו 9 חודשי עבירות שירות. במהלך הדיון היא פנתה לשופטים והביעה חרטה: "מאוד לא מתאים לי להיות פה. אני מתחרטת על מעשיי ויכולה להגיד שהייתי בת 20 וקצת, היום אני במקום אחר, אני מתנהלת אחרת עם העסקים שלי ואני מבקשת לשקול זאת בהחלטתך".

על פי כתב האישום שהוגש נגד השתיים, בשנים 2012-2009 חילקה בר רפאלי את חייה בין ישראל לארה"ב והפיקה הכנסות משמעותיות מעבודותיה בחו"ל בסכום של כמעט 25 מיליון שקלים. הדוגמנית המצליחה טענה בפני רשויות המס בישראל כי היא תושבת חוץ שמתגוררת בארה"ב, ועל כן אינה חייבת בדיווח לישראל – ובתשלום מס. בכתב האישום נטען כי אמה ציפי פעלה כדי להסתיר את הקשר שלה לישראל על מנת לשמר את טענותיה.