דני ביטון, אביו של אייל גולן נפטר לפנות בוקר (ראשון) בבית החולים הלל יפה לאחר שנדבק בקורונה. הוא אושפז במחלקת הקורונה במצב קשה וקריטי והבוקר הלך לעולמו. קרוביו של גולן מוסרים כי הזמר המפורסם לא נמצא עם אביו בקשר מזה כמה שנים, ואף מחק את שם משפחתו מתעודת הזהות שלו

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במרץ 2015, בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע את ביטון בשורה של עבירות מין בקטינות, לאחר השלמת החקירה, שכונתה במשטרה "משחקי חברה". ביטון נשלח לשנתיים מאסר במסגרת הסדר טיעון ושילם לכל אחת משלוש המתלוננות פיצויים בסך 50 אלף שקלים. במסגרת כתב האישום המתוקן נגדו, הוא הודה והורשע בהבאת אדם לידי מעשה זנות בנסיבות מחמירות, ניצול קטינים לזנות, שיבוש מהלכי משפט והשמדת ראיה.

על פי כתב האישום, נהג ביטון לפגוש במעריצות של בנו, נערות בגילים 20-15, וניצל את רצונן להימצא בקרבת גולן כדי לשדלן לספק שירותי מין לו ולחבריו. הוא ניצל את מצבן האישי והכלכלי, וכך קנה את הסכמתן למעשים. החקירה חשפה כי ביטון סידר להן פגישות עם בנו, איפשר להן לנסוע ברכב להופעות, קנה להן בגדים ואירח אותן במלונות. בסך הכול, נטען, פגע ביטון בלפחות שבע קטינות.

נוסף על כך, שמונה חודשים לאחר ששוחרר ממאסרו בכלא, ביצע ביטון מעשה מגונה בצעירה כבת 20, בשעה שאסף אותה במחלף גבעת אולגה. הצעירה הגישה נגדו תלונה במשטרה. כתב האישום ייחס לו הטרדה מינית ותקיפה, ובית המשפט גזר עליו לשלם למתלוננת 10,000 שקלים ולבצע שלושה חודשי עבודות שירות. 

ביטון לא נכח לאורך השנים בחייו של בנו. הוא עזב את הבית כשגולן עוד היה ילד ועבר להתגורר באור עקיבא, שם נישא מחדש. לאחר הולדתו של גולן, נולדו לביטון ארבעה ילדים נוספים. עם השנים ועם הצלחתו הגוברת של גולן, הוא החליט לצרף את אביו לחברת "ליאם הפקות", ובכך חבר ביטון לפמליית החשודים בפרשיות המין.