חודש אחרי שמירית הררי ז"ל הלכה לעולמה - פורסם היום (שלישי) בעמוד הפייסבוק של בית החולים איכילוב, שבו טופלה, מסר שהשאירה לכל תומכיה. בסרטון שהקליטה לפני מותה, הודתה הררי לכל מי שתמך בה ואמרה: "אני מאחלת לכולם המון בריאות ואהבת חינם".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בפוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק של איכילוב נכתב: "כמעט שנה לאחר שהתבשרה כי חלתה בסרטן סופני, היא ביקשה לסגור מעגל ולהשאיר כאן את מילות הפרידה שלה שיפורסמו לאחר מותה. ביום ה-30 ללכתה מאיתנו, אלו מילותיה".

בתחילת הסרטון שצילמה רעייתו של שדרן הרדיו היא אמרה: "אם אתם רואים את הווידאו הזה אז כנראה שהפול נפל כי זה נועד ליום שאחרי". היא המשיכה: "קודם כול אני רוצה להגיד תודה לכולם על האהבה הענקית שהורעפה עליי, על התפילות ועל החיזוקים - זה לא היה ברור מאליו בכלל".

"זאת השנה היפה בחיים שלי אין פה ספק. עברתי דברים לא פשוטים וקשים, אבל בשנה הזאת קיבלתי את ההזדמנות להוציא את הטוב שבי וקיבלתי משמעות, לא ידעתי לכמה זמן", הוסיפה. "אבל את המשמעות שקיבלתי השנה הזאת - לא זכיתי לה ב-51 השנים שקדמו לה וזה מבחינתי הדבר הנפלא ביותר".

"המסר הענק שאני רוצה להעביר לכולם זה לא לפחד. אני יודעת שזה לא פשוט להפנים דבר כזה אבל זה אפשרי להיות באמונה שאנחנו פה ממילא לא לתמיד. ותחשבו על זה שאנחנו פה באים ל-80-60 שנה, לא בשביל עוד טיול לא בשביל עוד בית ולא בשביל עוד שמלה יפה", אמרה. "מה המשמעות שלנו בחיים? בעיני זה אהבת חינם, לעשות טוב, לחזק אנשים אחרים, להיות צינור שמעביר טוהר, לחשוב לפני שאנחנו כועסים".

בוחרת בחיים כל פעם מחדש -מירית ודידי הררי (צילום: N12)
מירית ודידי הררי, ארכיון | צילום: N12

לסיום חידדה את המסר שלה והסבירה: "צריך לדעת שכל המחלות, ואני באמונה שלמה שגם הסרטן, מתחילות בזה שאנחנו יוצרים את המחלה עם הלחצים והכעסים והתסכול. ואנחנו יכולים להבריא את עצמנו. אז אני זכיתי ליהנות ואני מאחלת לכולם המון בריאות והמון אהבת חינם זה הכי חשוב".

ב-20 בספטמבר, מירית הררי ז"ל, אשתו של שדרן הרדיו דידי הררי, הלכה לעולמה בגיל 52 אחרי מאבק מתוקשר במחלה. בחודשים האחרונים היא תיארה בגבורה את מאבקה בסרטן הלבלב בפוסטים שהופצו ברשתות החברתיות שזכו לתהודה רבה. לאחרונה, עם התקדמות המחלה, זכתה מירית באות נשיא המדינה להתנדבות. בפוסט האחרון שכתבה ברשתות החברתיות סיפרה על ההחלטה לעזוב את הטיפול בבית החולים - ולחזור הביתה: "אני מתרכזת ברגע הזה, בטוב שבו ולהפיק את המקסימום".