התאונה הקטלנית באשקלון: המשטרה עצרה הערב (שני) נהג בשנות ה-60 לחיו החשוד בתאונת הפגע וברח במהלכה נהרג שרכב על אופניו. מותו של הילד, דוד אוחיון בן ה-9, נקבע במקום. החשוד, תושב אשקלון, נלקח לחקירה באגף התנועה של מרחב לכיש ומחר בבוקר יובא לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

דוד בן ה-9 רכב על אופניו ברחוב זבולון בעיר, שם נפגע מן המשאית בה נהג החשוד. הנהג ככל הנראה נעצר למספר שניות, אחרי שפגע בבן ה-9 שרכב על אופניים, והמשיך בנסיעתו. המשטרה פתחה במרדף בניסיון להגיע אליו, והנהג ככל הנראה הבין שמחפשים אחריו ולכן שב לזירה.

הנהג הפוגע בזירת התאונה באשקלון (צילום: N12)
הנהג הפוגע בזירת התאונה באשקלון | צילום: N12

רפי אוחיון, דודו של הילד סיפר כי דוד היה "עוד יומיים צריך לחגוג את יום ההולדת ה-9 שלו. הקדימו לו את יום ההולדת לשבת וכדי בני המשפחה יוכלו לחגוג לו. מדובר בילד עם חיוך כובש, ילד מקסים, היה מחובר מאוד למשפחה המורחבת, זה אסון כבד למשפחה שלנו, אנחנו עדיין לא מעכלים את מה שקרה".

יוסי, אחיו של הנהג החשוד, טוען כי אחיו לא אשם בתאונה, וכי אם היה מודע לזה שפגע בבן ה-9. "אני לא מבין איך יחד יכל להגיע עם אופניים לכביש הזה, אני לא יודע מה קרה בדיוק אבל ממה שהבנתי הילד נכנס עם האופניים בגלגלים האחוריים של העגלה של המשאית, זה כבר חלק שלא נתון לשליטתו של הנהג".

"אני מאמין שאח שלי לא אשם בכלום", אמר האח, "אין סיכוי שהיה אפשר לראות אותו (את הילד) בכיכר הזו. אנחנו איבדנו לפני שנתיים אח גם בתאונה של פגע וברח".

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו בזירה. כשעה אחרי האירוע הנהג החשוד חזר לזירת האירוע. בנוסף, עדת ראיה לתאונה סיפרה כי משאית פגעה בילד ואז הנהג ברח מהמקום.

זירת התאונה באשקלון (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
זירת התאונה באשקלון | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

חובש רפואת חירום בן טטרו, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הילד שוכב על הכביש כמה מטרים מהאופניים כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה. לאחר בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".