בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (חמישי) את מעצרם של זוג סטודנטים, בשנות העשרים לחייהם, עד יום שלישי. השניים חשודים באחסון סמים ואמל"ח בביתם שבבאר שבע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

המשטרה מצאה אמש בדירתם של הצעירים, שניהם ללא עבר פלילי, פריטי אמל"ח, לבנת חבלה, וחומרים נוספים אשר העלו חשד לסחר בסמים: עשרות שקיות של חומר החשוד כסם מריחואנה, שקיות חלוקה נוספות ומשקל אלקטרוני.

 סמים שנתפסו בבאר שבע (צילום: דוברות המשטרה)
הסמים שנתפסו בדירתם של זוג הסטודנטים | צילום: דוברות המשטרה

גורמים המעורים בחקירה סיפרו ל-N12 כי ככל הנראה זוג הסטודנטים חיפש מקור הכנסה נוסף, לאחר שנקלעו למצב כלכלי קשה בעקבות הקורונה - ולכן הפכו את דירתם למחסן אמל"ח וסמים. במשטרה חוקרים כעת האם גורמי פשיעה מסוימים היו מעורבים באחסנת הנשק והסמים המסוכנים.

עו"ד נטלי אוטן
עו"ד נטלי אוטן

עו"ד נטלי אוטן, המייצגת את החשודה: "החשודה מכחישה כל קשר לדברים שנתפסו בבית, והדברים יתבררו במהלך המשפט. כולי תקווה שהיחידה החוקרת תבדוק היטב את גרסתה".

 עו״ד אשרף שחאדה

תגובת עו״ד אשרף שחאדה, המייצג את החשוד: "אנו נמצאים בראשיתה של החקירה ולכן בהמשך הדרך נטען טענותינו בכותלי בית המשפט. מדובר בבחור צעיר, חייל קרבי לשעבר שעבד כמאבטח במשרדי ראש הממשלה ולכל הפחות מצופה מהיחידה החוקרת שלא להתייחס לזוג הצעיר כסוחרי סמים ושותפים לארגון פשיעה עוד בטרם עת".