כוכב הילדים רוי בוי הודה אמש (שבת) שהוא זה שצילם את הסרטון הגזעני שבו הציע לילדיו להאכיל בדואים: "זו לא דרכי לחנך כך את ילדיי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בפוסט שפרסם אתמול בערב הוא כתב: "בשעות האחרונות מתרוצץ ברשת סרטון מטיול משפחתי פרטי מלפני חמש שנים, אני רוצה להביע את צערי העמוק על הדברים הנאמרים בו, הם אינם ראויים להיאמר. זו לא דרכי לחנך כך את ילדיי וזו לא הדרך לחנך אף ילד אחר. דרכי היא דרך של אהבת אדם ובדרך זו אמשיך ללכת".

הסרטון הגזעני עורר מהומה רבתי לאחר שאב המשפחה, שהתברר כרועי עוז ("רוי בוי") שאל את ילדיו: "מי רוצה להאכיל בדואי?". המשטרה הודיעה שהסרטון יועבר לבחינה בחטיבת החקירות.‎

תגובת ראש מועצת אל קסום, סלאמה אל אטראש, על הסרטון המעליב שעלה: "מדובר במפגן עלוב של גזענות מהרמה הנחותה ביותר. אנחנו הבדואים איננו בעלי חיים בגן חיות. המצב של ילדי הפזורה שצולמו איננו גזירה משמיים אלא תוצאה של הזנחה רבת שנים של ממשלות ישראל. תוצאה של הריסת בתים, של היעדר מקומות תעסוקה, של אי השקעה בתשתיות ובמערכות החינוך שלנו".

אל אטראש המשיך: "בזמן שמדינת ישראל מתגאה בהיותה מדינת סטארט-אפ, הייטק וסייבר, הרי שחצר האחורית שלה היא מזניחה את התושבים הבדואים שהם אזרחי המדינה לכל דבר ועניין. אני נזכר עכשיו במשהו שאמר וכתב לי האמן האהוב יגאל תומרקין "יהודי, אל תעשה לאחרים מה שעשו לך אחרים..." במקום שהעם היהודי יהווה דוגמא ומופת לעולם ביחסו לאחר ולמיעוטים יש לנו הוכחה לתוצאה של ההסתה של הימין הקיצוני נגדנו. היום כאזרח ישראלי אני מתבייש בשביל חברי היהודים שאנחנו צריכים לצפות בסרטון העלוב והמעליב הזה".