חבריו ואוהביו של חן לנגר, הצעיר שנפצע באירוע הירי בברנוער בשנת 2009 ונמצא מת אתמול (רביעי), ספדו לו ברשתות החברתיות. עומרי פיינשטיין, שהיה בן זוגו במשך ארבע שנים, כתב בחשבון הפייסבוק שלו: "היו לך חיים קשים, עוד יותר קשים ממה שחושבים, והגיע לך אחרת".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"תודה לכל מי שדואג ומתעניין", פתח פיינשטיין את דבריו. "אין לי אפשרות להתייחס לכולם אבל מבטיח ששום דבר לא עובר מעליי. היינו בני זוג במשך 4 שנים והתחתנו רק לפני שנה וחצי. היינו צעירים ותמימים, כנראה שתמימים מדי. קיווינו שהחלטה תוכל לתקן הכל, שנשאיר את הרע בעבר ושהעתיד יהיה קל ושקט יותר" פיינשטיין המשיך: "לרגע לא דמיינו את עומק התהום שנפערה ואת הנפילה שלא היה ניתן לעצור. היו לך חיים קשים, עוד יותר קשים ממה שחושבים, והגיע לך אחרת. נוח על משכבך בשלום".

קרובי משפחתו של לנגר אמרו היום: "חן הוא הנרצח השלישי מהפיגוע בבר נוער. במשך 11 שנה הוא גסס. הוא אחד השורדים והסמלים מהפיגוע. השנה האחרונה הייתה לו קשה מאוד. צער גדול, לא מעכלים. מבקשים לכבד אותנו ואת הפרטיות שלנו ברגע הקשה הזה".

בן דודו של חן ז"ל, זיו לנגר, כתב: "נוח על משכבך בשלום בן דוד יקר ואהוב. סבלת מספיק...". אלכס כץ, קרוב משפחה נוסף של חן ז"ל, כתב: "חן היה כמו בן הדוד הקטן שלי, למרות שבתכלס היה בן דוד של בני דודים שלי. אהבתי אותו מאד, ואני בשוק מהבשורה המרה היום. יהי זכרו ברוך".

חן הגיע לברנוער באותו לילה נורא, באוגוסט 2008, כדי להתנדב במקום שהיווה בית לצעירים וצעירות מהקהילה הגאה. הוא נפגע מכדור ברגלו ונותר עם נכות לכל חייו. במהלך שנים ניהל חן מאבק משפטי מול הביטוח הלאומי, על מנת שיכירו בו כנפגע עבודה, אך באוגוסט 2017 קיבל מהם תשובה שלילית בשל כשל בירוקרטי.

פרשת הירי בברנוער מעולם לא פוענחה, והתוקפים שרצחו את ניר כץ וליז טרובישי ופצעו 12 נערים נוספים שנכחו במקום לא נתפסו ולא הועמדו לדין.