חן לנגר, אחד מהנערים שנפצעו באירוע הירי הקטלני במועדון הברנוער בתל אביב, נמצא מת הבוקר (שלישי). לנגר, שהתנדב במקום בליל האירוע - 1 באוגוסט 2009, נפגע מכדור ברגלו ונותר עם נכות לכל חייו. הפרשה מעולם לא פוענחה, והתוקפים שרצחו את ניר כץ וליז טרובישי ופצעו 12 נערים נוספים שנכחו במקום מעולם לא הועמדו לדין. בפוסט שהופץ בפייסבוק נכתב כי המשפחה מבקשת לבשר זאת לחבריו ולאוהביו. 

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

חן ניהל מאבק משפטי מול ביטוח לאומי על מנת שיכיר בו כנפגע עבודה. זאת עקב נכותו שנגרמה מהירי במקום התנדבותו, הברנוער. באוגוסט 2017 הוא קיבל מהם תשובה שלילית בשל כשל בירוקרטי שמנע ממנו להוכיח כי הוא הופנה להתנדבות על ידי גוף ציבורי.

האגודה למען הלהט"ב ספדה לו: "כואבים את לכתו של חן ומשתתפים בצערה העמוק של המשפחה. חן, שהיה מדריך בברנוער, נמנה על פצועי פיגוע הירי ופשע השנאה במועדון הברנוער בשנת 2009. הוא נשא על גופו את כדור האקדח של המרצח עד יומו האחרון". 

"לאורך השנים הקפיד חן להישאר פעיל מרכזי ובולט בקהילה הגאה, כיהן כחבר הוועד המנהל של האגודה וכדובר האגודה, התנדב בשורה ארוכה של ארגונים ופעילויות והשמיע את קולם של נפגעי הברנוער וזעקתם המתמשכת לצדק וגילוי מבצע הפשע הנורא. פועלו ומחויבותו העמוקה לזכויות הקהילה הגאה מהווים השראה עבור כולנו". 

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ אמר: "מותו של חן לנגר הוא טרגדיה כפולה קשה ביותר. חן היה סמל להתנדבות ונתינה עבור הקהילה הגאה כולה ושילם מחיר כבד על ההומופוביה הרצחנית בפציעתו בפשע השנאה בבר נוער. נמשיך לצעוד בדרכו של חן ואני משתתף בצערה העמוק של משפחתו. יהי זכרו ברוך".