אחד המורים שהיה עם קבוצת התלמידים ששהו בקרבת התיירים הדרום קוריאנים סיפר הערב (שבת) איך משרד הבריאות ביקש ממנו לבוא להיבדק בגלל השיעול שהופיע אצלו לאחר הסיור, והורה לו לשהות בבידוד. עם זאת, אמר שהוא מרגיש טוב למרות שהוא קצת משתעל. "הרופא יצא, לקח משטח גרון ושלח אותי הביתה עד יום חמישי לבידוד", אמר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני באמת לא יודע מאיפה זה נפל עלינו, רק הבוקר התקשרו אליי אבל לא ידעתי כלום", סיפר המורה. "משרד הבריאות שאלו איך אני מרגיש, אמרתי שמאתמול התחלתי להשתעל, אז אמרו לי שאולי כדאי שאלך למיון כדי שיעשו לי משטח גרון. וזה מה שעשיתי".

"הם היו בין 20 ל-30 מטר לפניי, היה שם מדריך שהדריך אותם, ולא היה שום מגע איתם. לא דיברנו איתם, לא היה היינו קרובים אליהם"

המורה

המורה סיפר כיצד הלך להיבדק בבית החולים, ואיך לא נכנס למקום, כנראה כדי שלא להדביק אחרים: "מה שעשיתי, אפילו לא נכנסתי פנימה, הרופא יצא, לקח משטח גרון, ושלח אותי הביתה עד יום חמישי בבידוד וזה הכול".

לגבי היום שבו היו בקרבת התיירים הדרום קוריאניים, הוא סיפר שבכלל לא שם לב אליהם. "היינו ביום שדה בתל שבע, הייתה שם קבוצה, אפילו לא שמתי לב איפה הם", סיפר המורה. "הם היו בין 20 ל-30 מטר לפניי, היה שם מדריך שהדריך אותם, ולא היה שום מגע איתם. לא דיברנו איתם, לא היינו קרובים אליהם, ואחר כך הם עלו לאוטובוס ונסעו".

המורה סיכם שהוא מרגיש טוב, ובטוח שזה יהיה מאחוריו: "אני מרגיש מצוין ובטוח שזה יסתיים במהרה ולא חושב שיש בעיה. לא היינו בקרבתם, לא נגענו בהם ומקווה שהסיפור הזה יחלוף. אני יכול להבין את ההיסטריה, אבל אני מרגיש טוב ובטוח שזה יהיה מאחורי".