חקירת המשטרה אודות נסיבות תאונת דרכים שארעה בסוף השבוע האחרון, הביאה הערב (שישי) לאיתור נהג שעל פי החשד סטה מנתיבו וגרם לג'יפ שנסע מולו להתהפך. החשוד נחקר ולאחר מכן שוחרר. נהג הרכב ציון שחזר בחמש עם רפי רשף: "צעקתי שלוש פעמים שמע ישראל‎". בת זוגו נטלי שהייתה עמו ברכב, הגיבה לטענה לפיה הנהג שסטה מהנתיב לא ראה את הג'יפ המתקרב: "אין סיכוי שהוא לא ראה, כי הוא בא לכוונינו וגרם לנו לסטיה ימינה". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הנהג שסטה מנתיבו, בן 44 מהיישוב ניצן, נחקר היום במהלך שעות הצהריים המאוחרות בגין עבירות סטייה מנתיב נסיעה בקו הפרדה רצוף וכן גרימת תאונת דרכים ושוחרר בסיום חקירתו. מהמשטרה מסרו כי "בוחני משטרת ישראל ממשיכים בחקירת נסיבות התאונה".

ציון סבן, נהג הרכב שהתהפך, שחזר בריאיון לרפי רשף את הרגעים לאחר שרכבו נעצר: "נסעתי במהירות נמוכה מאוד, קשוב מאוד לכביש, פתאום בא רכב שסוטה לנתיב שלי בקו לבן, לוקח ממני חמישים אחוז מהנתיב. אני נאלץ לסטות מהכביש ימינה והייתה שם תעלה. הצלחתי להתאפס חזרה והיה שם שלט של מע"צ והאוטו נתקל באחד העמודים והוא גרם להתהפכות. ניסינו להתאושש, אחרי כמה שניות הבנתי מה קרה, פתחתי את החגורה והרגשתי כאבים בכל הגוף". 

קצת לפני השעה שלוש ביום שישי האחרון התקבל הדיווח על תאונת דרכים בין צומת גבעתי לצומת הודיה. עדי ראייה סיפרו בזירה כי רכב שהגיע ממול ונכנס לנתיב הנגדי גרם לנהג לסטות מנתיבו ולהתהפך. התיעוד מראה בדיוק כיצד התרחש האירוע. 

ציון, בת זוגו נטלי ואמה, שהייתה אתם ברכב, נפצעו קל פונו לקבלת טיפול בבית החולים ברזילי באשקלון. נטלי סיפרה לחדשות 12: "בעלי נהג ברכב. הוא ניסה להתחמק – ואנחנו התהפכנו במקום שהוא יתהפך. יצאנו עם שברים ומכות יבשות. הוא עלול היה להכנס בנו והוא היה נהרג, כי אנחנו היינו בג'יפ מסיבי".