"מסר אחד יש לי ואני חייב להעבירו: שימו לב אל הנשמה" – כך כתב היום (רביעי) נתי אזרזר, אחיו של אביתר אזרזר, הצעיר שנרצח וגופתו נמצאה בבור סמוך לבית עלמין. בפוסט באינסטגרם הוסיף האח: "תנסו בכל כוח למנוע הידרדרות כזו או אחרת".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לצד תמונת המצבה שנחשפה על קברו של אחיו, כתב נתי כי אחיו ספג עונש קשה ולא הוגן במסגרת חינוכית בה למד, דבר שפגע בו עמוקות. "שבועיים שלמים לקח לאביתר לאסוף חלקים מהנפש המנופצת עד שחזר לתלם", כתב בפוסט. "גם כשחזר, הוא חזר שבר כלי עם פגיעה עצומה בפנים שלא התאחתה עד יומו האחרון. ים סוער של קושיות ושאלות יש לי בנושא - על חלקן קיבלתי תשובות, ועל חלקן עדיין לא, ואולי לעולם לא".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by נתי אזרזר (@ntyzrzr) on

"תבקשו להיות שותפים בחדרים הפנימיים של הילדים, הילדות, הנערים והנערות", המשיך וכתב האח. " תחשבו מאות פעמים לפני כל צעד האם זהו הצעד הנכון והמתאים ביותר. אל תהיו עם יד קלה על ההדק, ותשקלו פעמים רבות לפני הלחיצה לחיים או למוות. שתמיד, אבל תמיד, יעמוד מול עינכם הפסוק במשלי: 'חנוך לנער על פי דרכו - גם כי יזקין לא יסור ממנה'. הורידו דגש על חיצוניות ושימו דגש על הפנימיות - זה צו השעה, זה מה שהדור צריך".

תוך שהוא רומז שהחוויה הקשה שעבר אחיו הובילה לעזיבתו את הדת ולהידרדרות שהובילה להירצחו, כתב האח גם על כך שהרצח הוביל להתחזקות דתית בקרב אחרים. "בחודש האחרון השתדלתי לעשות הכל בשביל לעלות את נשמתך כמה שיותר גבוה, ואני לא היחיד", כתב. לדבריו, "בחורים קיבלו על עצמם לחזור למסגרת בגלל ששמעו את המקרה המצער שקרה איתך, וזה לא אחד או שניים".