במשך כמה ימים שכבה גופתו של אביתר אזרזר ז"ל בתוך בור סמוך לבית העלמין מורשה ברמת השרון, ולמשפחתו של בן ה-18 לא היה קצה חוט או תשובה לשאלה היכן נמצא בנם. איש מלבד האלמוני או האלמונים שפגעו בו, לא ידע היכן הוא נמצא. שעות ספורות בלבד לפני כניסת השבת אותרה הגופה על ידי הרשויות כשעליה סימני אלימות, דבר שהוביל לפתיחת חקירה בחשד לרצח כשהרקע ככל הנראה פלילי.

עדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

קרוביו של אזרזר, שבחרו שלא לדבר בשלב זה, כתבו במודעת האבל: "בצער רב וביגון קודר המומים ומזועזעים עד עמקי נפשנו אנו מודיעים על פטירתו הטראגית של בננו, אחינו, נכדנו, יקירנו ואהובנו". הלוויתו של אביתר תצא היום (ראשון) בשעה 12:00 בצהריים מבית ההלוויות הספרדי בהר המנוחות בירושלים. 

נזכיר כי אתמול הותרה זהותו של אביתר לפרסום וההודעה על מותו נמסרה למשפחה. במהלך החיפושים אחר הנער שנעדר פרסם אביו, ראש ישיבת "דעת חכמה" בירושלים, סרטון שבו ביקש מעם ישראל לעזור באיתור בנו.

אזרזר, בן 18 שהתגורר בבני ברק ונעדר מזה שלושה שבועות, נרצח ככל הנראה על רקע סכסוך פלילי. לפי דיווח המשטרה הוא נורה בפלג גופו העליון, ובסמוך לבור שבו אותרה גופתו נמצא גם אופנוע. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה שנמשכת.

זירת רצח בבית עלמין ירקונים ברמת השרון
זירת מציאת הגופה, סמוך לרמת השרון | צילום: דוברות המשטרה
אמבולנס בזירת רצח ברמת השרון
הרקע לאירוע - ככל הנראה פלילי | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

בטרם נמצאה גופתו, נראה אזרזר בפעם האחרונה ב-7 בדצמבר ברמת גן. לדברי צוות האמבולנס שהוזעק לזירה, הוא נמצא ללא סימני חיים ופרמדיקים של מגן דוד אדום קבעו את מותו במקום. על פי גורמי החקירה, גופתו שכנה בנקודה שבה נמצאה במשך מספר ימים.

מפקד היחידות המיוחדות של זק״א, חיים אוטמזגין, סיפר על נסיבות מציאת הגופה: "כשעתיים לפני כניסת השבת קיבלתי טלפון ממתנדב מיחידת הג'יפים של זק״א, שבמהלך סיור על טרקטורון בשטח הסמוך לבית העלמין מורשה איתר ממצאים חשודים ובסמוך אליהם גופה כשעליה סימני אלימות. המידע הועבר למשטרה ולצוותי מד״א שהגיעו למקום להמשך טיפול וחקירת האירוע הקשה".