פרסום ראשון – חשד להתעללות בבת 11 חודשים: התינוקת הובהלה הלילה (בין ראשון לשני) לבית החולים ברזילי כשהיא במצב קשה. בבית החולים ערכו סבב בדיקות רפואיות מהן התברר כי התינוקת סובלת מפגיעת ראש קשה, שם עלה חשד שהפגיעה נגרמה כתוצאה מטלטול או מכה. אמה, בת ה-22, ואביה נעצרו והם נחקרים בחשד להתעללות. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

חקירת המשטרה העלתה שהתינוקת הושארה לבד בביתה אך עדיין לא ברור ממה נגרמה הפגיעה הקשה בראשה. שכנים שמעו את קולות הבכי, נכנסו לדירה וכשהבחינו בתינוקת הם הזעיקו את מד"א והמשטרה. אמה של התינוקת חזרה לדירה ובבית החולים סורוקה היא נעצרה לחקירה. המשטרה עצרה את האם על מנת להבין אם התינוקת הושארה לבדה בבית, ואם כן במשך כמה זמן. מהמשטרה נמסר כי גם האב עוכב לחקירה כדי לגבות ממנו עדות שתשפוך אור על נסיבות המקרה.

צוותי הרפואה שהוזעקו לבית המשפחה החלו להעניק לתינוקת טיפול ראשוני. בעקבות תוצאות הבדיקה הרפואית הועברה למשטרה פנייה ומיד נפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע. "כשהגענו לדירה ראינו תינוקת מחוסרת הכרה", סיפר איתן לסרי, פרמדיק של מד"א שהיה בזירת האירוע באשקלון. "הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותה לבית החולים במצב קשה אך יציב".

התינוקת פונתה במהלך הלילה כשהיא מפרכסת, מורדמת ומונשמת. בבדיקה שעברה בבית החולים ברזילי נמצא כי היא סובלת משני שברים בגולגולת ובמצקת מוחית ומצבה הוגדר אנוש.

בהמשך הלילה הוחלט בבית החולים ברזילי להעביר את התינוקת לבית החולים סורוקה להמשך בדיקות וטיפול מותאם עבורה. בבית החולים סורוקה בבאר שבע קיבלו אותה כשהיא במצב קשה וסובלת מפגיעת ראש קשה מאוד. היא הובהלה לחדר הניתוח וכעת היא מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ ומצבה אנוש.