ארבעה אחים, בני משפוחת חזות, נפגעו ממכת הברק בחוף זיקים אתמול, בהם גם אשר בן ה-14 שהרופאים עדיין נלחמים על חייו. לידי החדשות 12 הגיעה היום (רביעי) ההתכתבות בקבוצת הוואטסאפ המשפחתית - דקות לאחר רגעי הדרמה: "תנו לי תמונת מצב דחוף - הפצועים מהברקים שיש בחדשות זה קשור אלינו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בני המשפחה ניסו להתעדכן במצבם של האחים, לאחר ששמעו על המקרה בחדשות והבינו שמדובר בקרוביהם. 

אלחנן, אחד האחים שנפצעו, שיחזר את האירוע. "הלכנו לים, שיחקנו קצת כדורגל, שחינו ואז נהיה מעונן", סיפר. "ואז היה ברק ורעם חזק. פחדתי ואמרתי להם בואו נזוז. אני זוכר שהעירו אותי הרימו אותי מהחול מד"א".

אלחנן התייחס גם למצבו הקשה של אחיו, אשר בן ה-14. "קשה, מקווים שיהיה טוב", אמר. "רצינו ללכת לים, קצת ליהנות, להתפרק. חמישה מהמשפחה זה אסון. זה כואב, אבל בעזרת השם יהיה טוב".

בבית החולים "ברזילי" באשקלון עדיין נלחמים על חייו של אשר בן ה-14, שמצבו מוסיף להיות אנוש. הבוקר (רביעי), כשהוא מצויד בספר תהילים ולאחר לילה ללא שינה, אביו של אשר, שמעון, מבקש מהציבור להתפלל על בנו. שאר המשפחה שנפגעה מהברק עדיין מטופלת בבית החולים.

3 בני אדם נפגעו ממכת ברק בחוף זיקים (צילום: דוברות מד"א )
זירת הפגיעה בחוף זיקים, אתמול | צילום: דוברות מד"א

הבוקר דיבר גם אחיהם של הנפגעים, איתמר חזות וסיפר על רגעי החרדה. "הם ראו ברק ורצו ללכת מהמקום - ואז פגע הברק", סיפר. "הם סיפרו לי שהם היו בחוף. אלחנן, אחד האחים, ראה ברק ואמר להם שהוא מפחד וכדאי להתקפל מהמקום".