יושב ראש מפלגת זהות, משה פייגלין, התראיין היום (ראשון) לתוכנית "חמש עם רפי רשף" והתייחס לריאיון הסטירות התמוה שקיים באולפן Ynet ופורסם מוקדם יותר היום. "הריאיון הזה בהחלט נעשה בראש צלול", אמר פייגלין. "כשעושים לך אמבוש ואתה מוצא את עצמך ברומא התנהגתי כרומאי והשתדלתי ליהנות - החטפתי לו כהוגן".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות  

יושב ראש מפלגת זהות בבחירות 2019, טען שלפני תחילת הריאיון סוכם איתו ועם צוותו משהו אחר ושהוא לא היה מוכן לריאיון שכזה. "הובהר לנו משהו אחר לחלוטין לא ידענו לאן אנחנו נכנסים ובכל הטרפת של ריצה בין ריאיונות פתאום מצאתי את עצמי בתוך ריאיון שכזה", אמר. "זה גם הוקלט זמן קצר אחרי פורים אז כנראה זה היה באווירת פורים ולצערי זה שוחרר עכשיו. אולי בכוונת מכוון א כשאתה בפנים תנסה להינות".

"גם פייגלין האמיתי ייצא - לפייגלין המפחיד יש עוד פנים", הסביר יו"ר זהות. "תראה איזה יכולת הכלה יש לי, עשו לי אמבוש ושיתפתי פעולה. האפשרות האחרת הייתה לקום וללכת אבל העדפתי לזרום והאמת שכשראיתי את זה צחקתי".

לטענתו התגובות מהגולשים סותרות מאוד: "בתל אביב זה מביא לי מנדטים ובבית אל זה כנראה מרחיק, אותי זה הצחיק, גם ארץ נהדרת מאוד מצחיק". בהמשך הריאיון פייגלין תקף את נתניהו על הצהרותיו שיחיל ריבונות על יו"ש: "הנה חזר לנו פתאום איש ארץ ישראל השלמה - איש הסיפוח".

פייגלין התייחס גם לקמפיין ה"געוואלד" של ראש הממשלה ואמר: "להערכתי את ליברמן והימין החדש הוא שתה, ואם ישתה אותנו המשמעות היא שלא תהיה לא לגליזציה, לא שוק חופשי וגם לא שמירה על ארץ ישראל".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו