איך שורדים בישראל תחת שלטון נתניהו?: 6 ימים לפני הבחירות ב"כחול לבן" יצאו בקמפיין חדש, בהשראת תכנית הריאליטי "הישרדות", שמדגיש את הקשיים העיקריים של החיים בארץ ועוסק ביוקר המחייה, בפקקים, במערכת הבריאות - ובנתניהו. תחת הסיסמה "אנחנו לא רוצים לשרוד - אנחנו רוצים לחיות", תוקפים במפלגה את ראש הממשלה וקוראים ליצור "סדר עדיפויות חדש".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

באחד הסרטונים, שעוסק בבעיות מערכת הבריאות בישראל, נראים השחקנים כשהם צריכים "לשרוד" בתנאים הקשים של חדר מיון טיפוסי. "אין פה מספיק מיטות, מה קורה פה?", אומר אחד ה"מטופלים" ובסיום נכתב: "13 שנים ומערכת הבריאות קורסת".

המפלגה יצאה בקמפיין חדש. צפו (צילום: החדשות)
קמפיין קודם של המפלגה נגד נתניהו | צילום: החדשות

בסרטון נוסף שעוסק בבעיית הפקקים נראים השחקנים כשהם במהלך "משימה" - להגיע לעבודה. בזמן שהם ממתינים בפקק ארוך ומתיש אומר אחד מהם: "הפקקים האלה גמרו לנו את החיים". גם הסרטון הזה מסתיים בטענות כלפי ראש הממשלה: "13 שנים והמדינה תקועה בפקק!".

הסרטון האחרון, שעוסק ביוקר המחייה, מציג זוג צעיר שעומד בפני "משימת תשלום חשבונות". בני הזוג נראים אבודים והגבר מתלונן: "אני מכניס, עובד, קורע את התחת - ולא סוגרים את החודש". גם במקרה הזה מפנה המפלגה אצבע מאשימה לממשלה: "13 שנים ויוקר המחיה רק עולה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו