פעיל נתפס עם מצלמה נסתרת (צילום: דוברות חד"ש, חדשות)
פעיל נתפס עם מצלמה נסתרת | צילום: דוברות חד"ש, חדשות

לאחר שפורסם כי פעילי ימין הגיעו לקלפיות ביישובים ערביים כשהם מצוידים במצלמות נסתרות, היום ניתן לומר מי עומד מאחורי המעשים. משרד יחסי הציבור "קייזלר ענבר" פרסם אתמול (רביעי) פוסט בעמוד הפייסבוק של החברה, בוא הוא מתגאה בהורדת אחוזי ההצבעה במגזר הערבי, בשיתוף פעולה עם מפלגת הליכוד.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"ששש... אל תגלו לאף אחד. זה היינו אנחנו", נכתב בפוסט. "אחרי תקופת הכנה ארוכה, מערך לוגיסטי מדהים ושותפות עמוקה וצמודה עם טובי האנשים בליכוד, הרמנו מבצע שהייתה לו תרומה מכרעת לאחד ההישגים החשובים ביותר של מחנה הימין: 'טוהר המידות' במגזר הערבי". עוד הוסיף המשרד: "בזכות זה שהוצבו משקיפים בכל קלפי, ירד אחוז ההצבעה מ-50%, הנמוך ביותר שנראה בשנים האחרונות!".

הפוסט: "זה היינו אנחנו" (צילום: מהפייסבוק, חדשות)
הפוסט: "זה היינו אנחנו" | צילום: מהפייסבוק, חדשות

בראש חברת היח"צ עומדים עופר ענבר ושגיא קייזלר. קייזלר שימש במשך שנתיים מנכ"ל ועד מתיישבי שומרון, ועד יוני אשתקד עבד כיועץ בכיר של יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון. ביוני הצטרף קייזלר כשותף בחברת היח"צ שהקים ענבר.

ביום הבחירות פעילי המפלגות הערביות והאחראים על הקלפיות ביישובים הערביים טענו כי תפסו פעילי ימין, חובשי כיפות, שהגיעו לקלפיות עם מצלמות נסתרות. בתיעוד שהגיע מהכפר מועאוויה שליד אום אל פחם, שאלו את הפעיל מדוע הוא הגיע עם מצלמה נסתרת והוא בתגובה טען שהמעסיק שלו שלח אותו. הפעילים שאלו אותו מי המעסיק שלו והוא ענה - "הליכוד".

בעקבות המקרים - רשימת חד"ש-תע"ל הגישה תלונה לוועדת הבחירות בבקשה להוציא באופן מיידי את המצלמות שהותקנו בצורה לא חוקית על ידי פעילי ימין בקלפיות בישובים הערביים. במקביל המשטרה נמצאת בחלק מאשכולות הקלפי ומתחילה לאכוף את האיסור.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו