פחות משבוע לבחירות: בש"ס השיקו אתמול (רביעי) "קמפיין געוואלד" חדש בניסיון להעיר את השטח ומי שמככב בו הוא לא אחר ממספר שתיים במפלגת כחול לבן יאיר לפיד. המסר המרכזי: אם המפלגה לא תהיה מספיק חזקה - נתניהו יקים ממשלת אחדות עם לפיד וגנץ ואם לפיד יחזור - יתקיים מצעד גאווה בכותל. במקביל, במפלגות החרדיות הדגישו הערב כי אין שום תרחיש לפיו ישבו באותה הממשלה עם לפיד.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בסרטון שהופץ מטעם המפלגה חברי ש"ס מזהירים כי הבחירה בלפיד תגרום לקיום מצעד הגאווה בכותל, למכירת חמץ בסופרים בפסח ולמכירת בשר חזיר בקניונים. בהמשך הסרטון מופיע גם יו"ר המפלגה אריה דרעי שמתריע: "זה מה שנקבל אם לא נעצור את חלום הבלהות הזה" וקורא לציבור להצביע למפלגתו: "מול לפיד והשנאה אנחנו צריכים אותך ואותך".

יו"ר הבית הפתוח בירושלים לגאווה ולסובלנות ערן גלובוס מסר בתגובה לסרטון: "האיום המדומיין על מדינת ישראל בדמות מצעד גאווה בכותל הוא הזיה רעה של מפלגת ש"ס שבדרך ליום הבוחר לא מהססת לשסות ולפלג. דרעי - הכותל שייך גם לנו. ירושלים שייכת גם לנו. ישראל שייכת גם לנו. ב-6.6 נצעד בירושלים - במרכז בירתנו - ונשלח מסר מהדהד לשונאים ולחשוכים - זמנכם עבר. הממשלה הבאה תפסיק את האפלייה בחוק ותלחם באלימות נגד הקהילה - או שהיא תאבד את תמיכת למעלה מ-70% מהציבור בישראל. הגיע הזמן שהפוליטיקאים המנותקים יקשיבו לציבור - או שהציבור ישלח אותם הביתה."

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו