בני גנץ מגיב לדברי נתניהו (צילום: החדשות)
גנץ עבר טיפול? "שקר וכזב"‎ | צילום: החדשות

תגובות סוערות ברשת על רקע הטור שפרסם היום (שישי) בן כספית ב"מעריב" שבו הוא כתב כי קיבל מידע שלפיו יו"ר כחול לבן בני גנץ קיבל טיפול פסיכולוגי במשך מספר שנים לאחר שחרורו מצה"ל. ממטה גנץ נמסר בתגובה לפרסום: "מדובר בשקר גס, בוטה וחמור שגורמים פוליטיים מנסים להזינו".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

עוד מסרו מכחול לבן כי "מר גנץ מעולם לא טופל בפרוצדורה שציינת. מדובר בשקר גס, בוטה וחמור, שגורמים פוליטיים מנסים להזינו כפי שעשו במקרים אחרים ונתבעו מיידית בגין שקרים אלו. הפסיכולוגית האמורה היא יועצת ארגונית וככזו ליוותה עניינים עסקיים וארגוניים".

גם יו"ר האופוזיציה חברת הכנסת שלי יחימוביץ' התייחסה לדיווח וגיבתה את גנץ. בחשבון הטוויטר שלה כתבה: "אם גנץ הלך לפסיכולוגית מגיע לו שאפו על נורמליות ואנושיות. אגב, גם אובאמה ומישל הלכו לטיפול בזמן הנשיאות! גם אני הלכתי בכמה פאזות בחיי בעבר, לצערי לא מאז שנכנסתי לפוליטיקה, אבל ממש לא היה מזיק לי גם עכשיו".

בטור שכתב, מספר כספית כי בשבועות האחרונים הגיע לידיו מידע לפיו גנץ טופל על ידי פסיכולוגית ברמת השרון במשך כשנתיים או שלוש שנים רצופות לאחר שסיים את תפקידו כרמטכ"ל והשתחרר מצה"ל. מהמידע שהגיע לידי כספית עלה עוד, כך לדבריו, כי מדובר היה בטיפול פסיכולוגי אישי שכלל גם מרשמים לתרופות.

בהמשך הטור נכתב כי כי לאחר בדיקה פשוטה - התברר כי הפסיכולוגית המדוברת היא גם פסיכולוגית קלינית אך גם עוסקת בייעוץ למנהלים, הכשרת מנהלים בכירים, פיתוח ארגוני, פיתוח ובניה של צוותי משימה וליווי הנהלות בחברות גלובליות וארגונים ציבוריים וביטחוניים. לדברי כספית, מתוקף הגדרות אלה של תפקידה - הגיוני היה שרמטכ"ל משוחרר יוועץ ביועצת ארגונית לקראת כניסתו לעסקים או לפוליטיקה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו