רוצים להאזין לפרק המלא? להאזנה באייפון, לחצו כאן | להאזנה במכשירי אנדרואיד, לחצו כאן | להאזנה בספוטיפיי, לחצו כאן | או חפשו "פוד הבוחר" בכל אפליקציית פודקאסטים

בעוד המגעים בין מפלגות הימין נמשכות בניסיון להגיע לגוש משותף, מי שמצאה עצמה מחוץ למגעים היא מפלגת "עוצמה יהודית" - ולא מרצון. "לא הוזמנו", מודה איש המפלגה, עורך דין איתמר בן גביר, בריאיון לפודקסט הבחירות "פוד הבוחר". "יכול להיות שרוצים שם להקים בבית היהודי איזושהי נבחרת שהיא כצלמם, כדמותם. בציונות הדתית לפעמים יש איזשהו שטנץ כזה – ומי שקצת חורג, לא שייך לבית".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

בן גביר, איש ימין קיצוני, מקווה שבכל זאת יימצא דרכו לכנסת ה-21 - וכבר יודע מה היה המטרה הראשונה: "שינוי הרכב הוועדה למינוי שופטים. אני לא חושבת ששופטי בית המשפט העליון צריכים למנות שופטים - צריך למצות וליישם את המודל האמריקאי למינוי שופטים".

ירון אברהם (צילום: חדשות)
ירון אברהם | צילום: חדשות

בפרק החדש מתארח גם העיתונאי יגאל רביד, שמסביר כי הקריסה של "העבודה" בסקרים היא רק המשך טבעי למגמה ארוכת שנים. עוד בפרק: המשך ההתכתשויות של "הליכוד" ו-"חוסן לישראל"; האמירה של אורלי לוי נגד גנץ שעלולה לסבך אותה פוליטית; האמירה המעניינת של יועז הנדל לגבי האפשרות של חיבור עתידי עם יאיר לפיד; ואי הסדרים בפריימריז בליכוד.

ארנת כהן (צילום: החדשות)
ארנת כהן | צילום: החדשות

בפודקאסט מסכמים מדי שבוע כתב הדסק המדיני ירון אברהם ועורכת דסק האונליין ארנת כהן את הדברים החשובים, המעניינים והמשונים שמתרחשים במערכת הבחירות 2019 - ומארחים דמויות מסקרנות מלפני ומאחורי הקלעים שלה. ניתן להאזין לפודקאסט בכל אפליקציית פודקאסטים ובספוטיפיי - פשוט חפשו "פוד הבוחר" בשורת החיפוש, והירשמו כמנויים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו