כשלושה חודשים לבחירות והנה טיפ שימושי לכל יועץ אסטרטגי, קמפיינר ופוליטיקאי: לפני תקיפת היריב בכל התחמושת האפשרית, כדאי ושווה לעשות גוגל מהיר ופשוט.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בימים האחרונים אנשיו של ראש הממשלה נתניהו תוקפים בחריפות ובהתלהבות את בני גנץ: "זה לא סוד שלכל תפקיד שנבחר, הוא היה ברירת מחדל", אמרה בשבוע שעבר השרה מירי רגב. "המרץ של גנץ להחריב את חוק הלאום מעיד על היותו איש שמאל", תקף השר יריב לוין את הרמטכ"ל לשעבר. גנץ מואשם בהכל - מהפקרת החייל מדחת יוסף ועד היותו איש שמאל קיצוני.

אבל רק לפני שנים ספורות בעת שחרורו מצה"ל, התבטא נתניהו בצורה אחרת לגמרי. כפי שניתן לראות, הסופרלטיבים נזרקים לחלל האוויר בחמימות וגנץ אפילו זוכה לקבל מנתניהו את "מכתבי יוני" בהקדשה אישית. גם 4 שנים לפני כן, בישיבת הממשלה שאישרה את מינויו, קיבל גנץ פירגונים ומחמאות רבות. "גנץ הוא מפקד מנוסה ומצטיין. הוא ניחן בכל התכונות הדרושות להיות מפקד מעולה של צה"ל", משתפך נתניהו.

גם בטקס קבלת הדרגה, ממש כמו אתמול במינויו של אביב כוכבי, נתניהו מקפיד להרעיף שבחים על מי שלימים יהפוך לאויבו הגדול בבחירות, וחורג מעבר לברכות הסטנדרטיות. "אתה תמצא בוודאי את הדרך המיוחדת שלך, שמשלבת נחישות שקטה, רוגע ודרכי נועם". אז דרכי נועם כבר לא יהיו בקמפיין הזה, והתשבחות שנתניהו חלק לגנץ עליו ממש לא מזמן אולי נשכחו, אבל הארכיון תמיד זוכר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו