קרב סרטוני בחירות החל הערב (מוצאי שבת) בין שתי המפלגות המובילות להרכבת הממשלה בבחירות. כחול-לבן הפיצו וידאו ובו הרביעייה שמובילה את המפלגה תקפה בחריפות את נתניהו. זמן קצר לאחר מכן, הליכוד יצאו בסרטון משלהם שבו הם תוקפים את לפיד וגנץ וטוענים כי האירנים מתערבים בבחירות לטובתם. זאת בעקבות חשיפת "החדשות" על פריצת הטלפון הנייד של יו"ר המפלגה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות  

בכירי מפלגת "כחול-לבן" יצאו הערב בסרטון בחירות חדש בו הם תוקפים בחריפות את ראש הממשלה נתניהו. בסרטון רואים את בני גנץ, יאיר לפיד, גבי אשכנזי ומשה יעלון טוענים כי נתניהו שילם פרוטקשן לחמאס, מכר את החינוך לסמוטריץ' והפקיר את הדרום. בנוסף, הם תקפו את ראש הממשלה על רקע טענותיו בנוגע ל"רדיפה פוליטית", בשל תיקי החקירה נגדו, וסיימו בדברים: "אתה לא תלמד אותנו על מנהיגות ובטח שלא על אחריות לאומית".

תוך זמן קצר, מפלגת הליכוד הוציאו סרטון בחירות משלהם ובו טענו כי נתניהו לא ידע דבר על פריצת הטלפון של גנץ, וכי ראשי מפלגת כחול-לבן תמכו בעבר בהסכם הגרעין. מלבד זאת נטען כי הם מנסים לסלף את העובדה שהמשטר באירן תומך בהם והודגש בסרטון כי "האיראנים מתערבים בבחירות לטובת לפיד וגנץ".

נראה כי חשיפת "החדשות" על הפריצה לטלפון הנייד של יו"ר כחול לבן הכניסה את המערכת הפוליטית לדריכות, אך גם העלתה לא מעט שאלות שבינתיים נותרו סתומות. גנץ עצמו ניסה להבהיר את הדברים במסיבת העיתונאים שקיים אתמול בעוטף עזה, אבל התמונה המלאה טרם התבהרה.

בינתיים הידיעה התגלגלה לקרב האשמות על אודות זהות המדליף, הסיבות לפרסום בעת הנוכחית ובאשר לשאלה אם מדובר בספין פוליטי או בחשש אמיתי לביטחון המדינה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו