רוצים להאזין לפרק המלא? באייפון, לחצו כאן | במכשירי אנדרואיד, לחצו כאן | להאזנה בספוטיפיי, לחצו כאן | או חפשו "פוד הבוחר" בכל אפליקציית פודקאסטים

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

ראשת מרצ, חברת הכנסת תמר זנדברג, ממש לא מתרשמת מהסקרים שמנבאים למרצ מספר מנדטים נמוך במיוחד. "אני מנבאת שמרצ הולכת להיות הפתעת הבחירות האלה - בגלל שמרצ זוהרת על רקע האפרוריות השלטת במחנה הפוליטי שלנו", היא אומרת בפרק החדש של פודקאסט הבחירות של "החדשות", "פוד הבוחר". לדברי זנדברג, "מרצ תגדל בבחירות האלה כי אנשים ימצאו בה מקום בטוח וברור, שלא מזגזג ולא מתחנף".

זנדברג הפצירה בחברי כנסת מהשמאל לחבור למרצ - ואף הציעה רעיון חדשני: "תארו אותי, ואת ציפי לבני, ואת שלי יחימוביץ', ואת סתיו שפיר, ואת מרב מיכאלי בחיבור שמאל שמבוסס על הנהגה נשית. מהמון המון שיחות עם הקהל שלנו, במובנו הרחב, אני יודעת שזה משהו שמצית את הדמיון עבור הרבה מאוד אנשים שהיו רוצים לראות חיבור כזה, שמבוסס על ערכים".

ירון אברהם
ירון אברהם | צילום: חדשות

בריאיון מתייחסת זנדברג גם לאפשרות של ריצה משותפת עם מפלגות נוספות בגוש המרכז-שמאל; ההתייעצויות שלה עם משה קלוגהפט; דוח מבקר המדינה סביב הפריימריז במפלגה; וגם על ההאשמות להתנהלות לקויה בהאשמות לתקיפה מינית נגד פעיל במפלגה.

ארנת כהן
ארנת כהן | צילום: החדשות

בפודקאסט מסכמים מדי שבוע כתב הדסק המדיני ירון אברהם ועורכת דסק האונליין ארנת כהן את הדברים החשובים, המעניינים והמשונים שמתרחשים במערכת הבחירות 2019 - ומארחים דמויות מסקרנות מלפני ומאחורי הקלעים שלה. ניתן להאזין לפודקאסט בכל אפליקציית פודקאסטים ובספוטיפיי - פשוט חפשו "פוד הבוחר" בשורת החיפוש, והירשמו כמנויים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו