אחרי הסערה הגדולה שעורר בהתבטאויותיו החריפות נגד ראש הממשלה, שלפיהן "נתניהו בגד ב-3 נשותיו ומתעלם מהבת הבכורה שלו", המשנה לראש המוסד לשעבר ומועמד כחול לבן לכנסת, רם בן ברק, הביע הערב (חמישי) צער כי נגרר ל"שיח הנמוך", אך הבהיר: "לא מתנצל על הדברים שאמרתי אבל אני לא חושב שאחזור עליהם".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בריאיון לתוכנית "חמש עם" עם עמליה דואק הגיב בן ברק לביקורת החריפה על הריאיון שהעניק לכאן רשת ב' ואמר: "כל מה שנאמר היה נכון אך לא הייתי צריך להיגרר לשיח הנמוך שנתניהו ואנשיו גוררים אותנו אליו מתחילת הקמפיין". לטענתו, הוא לא ננזף על ידי מפלגתו בעקבות הדברים שאמר, אלא רק קיבל שיחה מדוברות המפלגה שבה נאמר לו כי דבריו אינם טועמים את סגנונה: "אני מסכים, זה לא הסגנון שלנו", הודה. 

בן ברק הסביר שמה שהוביל אותו להתבטא בחריפות נגד נתניהו היו ההאשמות הקשות שהשמיע רה"מ כלפי יו"ר המפלגה בני גנץ על רקע הפריצה לטלפון הנייד שלו על ידי האירנים: "הם הלכו על העניין הזה של הטלפון - זה ספין. אני יודע איך הדברים האלה עובדים, אני יודע שכהשב"כ מגיע הוא גם מתדרך שלא לדבר עם אף אחד, אז אחרי זה נתניהו שואל וכאילו מופתע - איך הוא (גנץ) לא סיפר לאף אחד? אז כן, קצת התרגזתי וירדתי נמוך ממה שאני רגיל בדרך כלל".

מפלגת כחול לבן (צילום: החדשות)
"לא קיבלתי שיחת נזיפה מכחול לבן" | צילום: החדשות

המשנה לראש המוסד לשעבר התייחס גם לירידה של מפלגתו בסקרים האחרונים ואמר שהוא אינו מוטרד מכך במיוחד: "אני משוכנע שאנחנו הולכים לנצח בסדר גודל כזה שהנשיא יטיל עלינו את הרכבת הממשלה. מפמפמים לציבור את העניין של הגושים והם לא מבינים שברגע שכחול לבן יהיה יותר גדול, והוא יהיה יותר גדול - אני מקווה שאנחנו נגרד את ה-40 או מלטה או מלמעלה והליכוד יהיה פחות מ-30, אז אנחנו נרכיב את הממשלה הבאה".

"אני בטוח שנרכיב את הממשלה הבאה מפני שלציבור נמאס, נמאס להם מביבי ונמאס להם שמתעסקים כל היום בעניינים האישיים של משפחת נתניהו, הם רוצים ממשלה שמתעסקת בדברים האמיתיים - כמו חינוך ובריאות", סיכם בן ברק.

מהליכוד נמסר בתגובה לדברי בן ברק: "מוטב שרם בן ברק יבקש מבני גנץ להראות לו את מה שהאיראנים כבר ראו בטלפון שלו".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו