להאזנה לפרק המלא באייפון, לחצו כאן | להאזנה במכשירי אנדרואיד, לחצו כאן | להאזנה בספוטיפיי, לחצו כאן | או חפשו "פוד הבוחר" בכל אפליקציית פודקאסטים

 למשה פייגלין נמאס שהדבר היחיד שמדברים עליו בהקשר למפלגתו, זהות, הוא הלגליזציה. "זה חצי עמוד מתוך מצע של 300 עמודים", הוא מצהיר בפרק החדש של הפודקאסט "פוד הבוחר". לדבריו, אם מפלגתו תעבור את אחוז החיסמה הוא בכלל ידרוש את תיקי האוצר והחינוך, לא את זה של ביטחון הפנים: "זו האג'נדה שלנו".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

נושא נוסף שמעסיק את פייגלין בימים אלה הוא מערכת המשפט, וספציפית אופן בחירת שופטי בית המשפט העליון. "כמעט בכל מדינות החירות זו השיטה: שופט עליון עובר שימוע ציבורי ונבחר על ידי נציגי הציבור", הוא אומר. "בצורה הזו מקבלים מצב בו בית המשפט העליון משקף את הציבור ואת ערכיו. כולנו מבינים שאם נשים קלפי היום בבית המשפט העליון, התוצאה תהיה קצת שונה – או הרבה שונה – ממה שייתקבל בבחירות בעוד חודש".

ירון אברהם (צילום: חדשות)
ירון אברהם | צילום: חדשות

פייגלין מתייחס בריאיון גם לעמדותיו בנושא הר הבית והריבונות בו; נחיצות הפמיניזם בשנת 2019; ויחסיו עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. בפרק מתארח גם המומחה לשיימינג ומשברי רשת, אסף שמואלי, מסביר למה סלבריטאים נוטים להימנע מהשמעת דעתם הפוליטית - ולמה סערת רותם סלע עשויה לסמן את תחילת השינוי בתחום הזה.

ארנת כהן (צילום: החדשות)
ארנת כהן | צילום: החדשות

בפודקאסט מסכמים מדי שבוע כתב הדסק המדיני ירון אברהם ועורכת דסק האונליין ארנת כהן את הדברים החשובים, המעניינים והמשונים שמתרחשים במערכת הבחירות 2019 - ומארחים דמויות מסקרנות מלפני ומאחורי הקלעים שלה. ניתן להאזין לפודקאסט בכל אפליקציית פודקאסטים ובספוטיפיי - פשוט חפשו "פוד הבוחר" בשורת החיפוש, והירשמו כמנויים.