שר החינוך נפתלי בנט תקף אתמול (שבת) בריאיון ל"פגוש את העיתונות" עם רינה מצליח בחריפות את יו"ר מפלגת "חוסן לישראל" בני גנץ: "תפיסת התיקו שלו מסוכנת לישראל". גנץ מצידו לא נשאר חייב ותקף: מי שנכנע ומעביר מזוודות כסף לחמאס-עדיף שישתוק".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"האסטרטגיה היא לא לריב בתוך הגוש כדי להיות גוש מנצח", הבהיר בנט את מדיניותו המפוייסת בנושא. כמו כן, לקח את ההזדמנות כדי לתקוף את יו"ר חוסן לישראל גנץ: "השאלה היא מי יהיה בקבינט גנץ או בנט לצד נתניהו. גנץ שלעצמו הוא איש טוב, אבל תפיסת התיקו שלו מסוכנת לישראל".

גנץ (ארכיון) (צילום: החדשות)
גנץ (ארכיון) | צילום: החדשות

ממפלגתו של גנץ לא נשארו חייבים ומסרו בתגובה: "מי שנכנע ומעביר מזוודות כסף לחמאס-עדיף שישתוק". זמן קצר לאחר מכן פורסמה תגובה נוספת מצידו של בנט: "גנרל התיקו שמעדיף את חיי האויב על פני חיי הגולנצ'יקים, מוטב שימשיך לצייץ, כי לנצח הוא לא יודע".

בנט התייחס אמש גם לפרסומים בדבר מעורבות ראש הממשלה נתניהו בסיקור שלילי ומכפיש נגד בני משפחתו. בנט ציין כי בפרסומים הראשונים בנושא המתקפה המתוזמרת מטעם מקורבי נתניהו על משפחתו הגיב בצורה מאוד תקיפה, אך סייג "מדובר באירוע מלפני שש שנים. הגבתי, הנחתי מאחורי. עכשיו צריכים ימין חזק לצד נתניהו".

נתניהו ובנט (ארכיון) (צילום: חיים הורנשטיין, חדשות)
נתניהו ובנט (ארכיון) | צילום: חיים הורנשטיין, חדשות

בעניין המתקפה החדשה של נתניהו כלפי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט אמר בנט כי "נתניהו יכול לעשות איזה קמפיין שהוא עושה". במקביל גיבה בנט את החלטותיו של מנלדלביט: "אני מכיר אותו שנים הוא אדם ישר, מקצועי והגון. אני מגבה אותו וסומך על שיקול דעתו - מה שהוא יחליט מקובל עליי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בחירות לכנסת 2019