"מה קרה למדינה יהודית ודמוקרטית?!" (צילום: פלאש 90, מרים אלסטר, חדשות)
צילום: פלאש 90, מרים אלסטר, חדשות

"מגלומן חסר אחריות": ח"כ בצלאל סמוטריץ' תקף הבוקר (שלישי) בחריפות את יו"ר תנועת "זהות" משה פייגלין. במהלך ריאיון בגלי ישראל התנגד בחריפות למצע המפלגה של פייגלין ואמר: "אין דבר כזה סמים קלים, כל עוד זה תלוי בי הוא לא ייכנס לממשלה".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"פייגלין הוא אדם חסר אחריות, מגלומן שמשחק אותה סטיב ג'ובס נחמד במודעות", תקף בפתח דבריו סמוטריץ'. "אם הוא אומר שהתנאי שלו להיכנס לממשלה זה להציף את רחובות ישראל בסמים - אז כל עוד זה תלוי בי הוא לא יכנס לממשלה".

‏עוד המשיך יו"ר האיחוד הלאומי, ומשובץ במקום השני באיחוד מפלגות הימין: "אני לא מתכוון בשום אופן לזרום עם עגל הזהב הזה, אם יש כמה מסטולים במרצ שרוצים לפתוח את הבוקר עם ג'וינט - שיצביעו לפייגלין. מעולם לא ניסיתי ג'וינט, חס וחלילה".

סקרי סוף השבוע שבחלקם עברה מפלגתו של משה פייגלין את אחוז החסימה הכניסה אותה לקו האש של היריבות מימין ומשמאל. עם מאות פעילים קולניים והתחזקות המפלגה, נראה שאת שמו של פייגלין נתחיל לשמוע הרבה יותר.

אחת המפלגות המסקרנות שמתמודדת בבחירות הקרובות היא "זהות" של פייגלין. הח"כ לשעבר החליף את הסיסמא "לשחרר את הר הבית" ב-"לשחרר את הצמח" - לגליזציה של קנאביס. בכנס תומכים של מפלגתו נראה ששינוי המוטו הביא לשינוי "בבייס" שלו - יוצאי מרצ, בנט ועלה ירוק.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו