נתניהו הבן נגד גדעון סער
נתניהו הבן נגד גדעון סער | צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, חדשות

המתיחות הפנימית בליכוד מחריפה: על רקע העימות החזיתי בין בנימין נתניהו לגדעון סער, יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, פרסם הערב (שני) פוסט חריף בפייסבוק שבו האשים את הנשיא ריבלין ואת סער בקנוניה נגד אביו.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"ליכודניקים יקרים! אני מזכיר לכם שאבא שלי הזהיר מפני רובי ריבלין ואף אחד בימין לא הבין למה, ובסוף התברר שצדק", כתב נתניהו. "לא סתם ערוצים 12,13 וכל שאר תקשורת השמאל מהללת ומשבחת את גדעון סער. הם יודעים מי בצד שלהם".

הוא הוסיף: "רובי ריבלין רק מחכה לאחרי הבחירות כדי לסרב לתת לאבא שלי את משימת הרכבת הממשלה, אפילו אם הליכוד ינצח, ובמקום זאת לתת את הרכבת הממשלה לחברו הטוב גדעון סער. לא ניתן להם!".

הנשיא ריבלין, ארכיון
"ריבלין רק מחכה לאחרי הבחירות" | צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, חדשות

בנימין נתניהו והליכוד השיקו אמש את ערוץ החדשות האינטרנטי שלהם. בשידור הבכורה התארח נתניהו ותקף בחריפות את סער בטענה שמספר גורמים בליכוד סיפרו שסער פנה אליהם וסיפר שלאחר הבחירות מלאכת הרכבת הממשלה לא תוטל על נתניהו, אלא עליו. לאחר מכן גורמים בסביבת ראש הממשלה טענו שנתניהו פועל על מנת להבטיח שגדעון סער לא יוביל את רשימת מפלגת הליכוד בתום הפריימריז ביום שלישי הקרוב.

סער מצדו הדף בתוקף את ההאשמות ואמר כי מדובר בניסיון לפגוע בשמו ערב הבחירות המקדימות בליכוד. "ראש הממשלה החליט למחזר עלילת כזב", אמר הבוקר בריאיון לתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב'. מי שמתלונן על פייק ניוז - שלא ייצור פייק ניוז". לדבריו, "המתקפה העיקרית באמצע מערכת בחירות היא עלי, כדי לנסות לפגוע בי בפריימריז".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו