יישבו יחד? נתניהו וגנץ (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, לע"מ, חדשות)
מתקפה נוספת | צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, לע"מ, חדשות

נתניהו תוקף פעם נוספת את גנץ: בדרכו לישיבת הממשלה הבוקר (ראשון) תקף ראש הממשלה בנימין נתניהו את יו"ר חוסן לישראל בני גנץ בנוגע לדבריו על הסכם הגרעין וקרא לו "חקיין חובב". "אני הובלתי את ההתנגדות להסכם הגרעין עם אירן", אמר נתניהו, "הייתי צריך להתייצב מול כמה מראשי זרועות הביטחון בארץ שאמרו זה לא נורא".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

את הדברים אמר נתניהו לאחר שנעצר במסדרון שמוביל לישיבה. בדבריו תקף את גנץ: "הובלתי את ההתנגדות להסכם הגרעין עם אירן. הייתי צריך להתייצב מול כמה מראשי זרועות הביטחון בארץ שאמרו זה לא נורא, צריך לראות את חצי הכוס המלאה. היום יש לנו טרמפיסטים שרוכבים על הגל, אבל הציבור יודע להבחין בין מנהיגות אמיתית לחקיינות חובבנית".

בשבוע שעבר תקף גנץ את ראש הממשלה על רקע דבריו בהם אישר כי ישראל תקפה בסוריה. "השימוש בקודש הקודשים הביטחוני שלנו לצורכי קמפיין הוא חציית קו אדום שחייבת להסתיים מיד", אמר גנץ. "ראש הממשלה נתניהו, אנחנו שנינו פטריוטים ועכשיו מתמודדים האחד מול השני. אני מבקש ואני דורש - ישנו מעשה אחד שחייב להיות אסור בתכלית האיסור".

עוד טען גנץ כי "הפגיעה בקוד החשאיות הביטחונית וההתרברבות בפעילות הסודית של צה"ל עלולים לסכן את חיילי צה"ל". הרמטכ"ל לשעבר התייחס לסרטוני המתקפה של הליכוד נגדו: "בבחירות הללו יותר מתמיד אזרחי ישראל בוחרים בין הנהגה שדואגת לעצמה לבין הנהגה שדואגת לאזרחי המדינה, לביטחון שלהם, לבריאות שלהם ולאיכות החיים שלהם. אני מקבל את זה שמפיקים סרטונים ושלטים שקריים, אפילו את זה שמשמיצים אותי. הכול בסדר, יש לי גב חזק".

אז בתגובה לדבריו מהליכוד נמסר: "האחרון שיכול להטיף מוסר זה בני גנץ שהודה בקולו שסיכן את חייהם של לוחמי גולני למען הפלסטינים".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו