יישבו יחד? נתניהו וגנץ (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, לע"מ, חדשות)
האשמות חריפות. נתניהו וגנץ | צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, לע"מ, חדשות

ראש הממשלה נתניהו עומד מאחורי הפרסומים על פרשת הטלפון הפרוץ של גנץ? כך לפחות מאשימים הערב (שישי) במפלגת כחול לבן, יממה לאחר חשיפת פרשת הטלפון במהדורה המרכזית שחוללה סערה במערכת הפוליטית, פחות מחודש לפני הבחירות לכנסת ה-21.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות  

ההאשמה החריפה של המפלגה מגיעה בתגובה לתגובת הליכוד על דברי גנץ מוקדם יותר היום, בהם התייחס בקולו לפרשה ואמר שמדובר ב"סיפור רכילותי הזוי" וב"חטטנות". 

בליכוד הגיבו לדבריו של גנץ ואמרו כי "ראש הממשלה והליכוד לא קשורים לפרסומים בעניינו של גנץ בשום צורה. "לעומת זאת, גנץ שעומד ליד הגדר ואומר שצריך להיות יותר תקיפים, תמך בהסכם הגרעין המסוכן עם אירן והשתתף באירוע לזכר 1000 מחבלי חמאס שנהרגו במבצע צוק איתן. זה מראה לא רק על שיקול הדעת הלקוי שלו, אלא גם על כמה שהוא חלש".

בכחול לבן הגיבו בחריפות על תגובת הליכוד והאשימו את נתניהו באחריות לפרסום פרשת הטלפון:"נתניהו משתפר. שלושה שקרים בהודעה של 36 מילים זה שיא חדש. 1. הוא כן עומד מאחורי הפרסומים על הטלפון .2. גנץ לא תמך בהסכם הגרעין, הוא היה אז בכלל במדים; 3. הוא לא היה באזכרה למחבלים (וגם לא שחרר 1027 מחבלים כמו שעשה נתניהו בעסקת שליט)".