גנץ במסר מאיים לחמאס - "נחזור לסיכולים ממוקדים": יו"ר מפלגת כחול לבן הזהיר הבוקר (רביעי) את ארגון הטרור כי אם יהיה צורך, ישראל תחזור למדיניות הסיכולים הממוקדים. בסיור שערך יחד עם ראשי המפלגה בעוטף עזה הוא התייחס לעימות בינו ובין בנט: "שר החינוך מרשה לעצמו להסית נגד מוסדות המדינה".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

גנץ התייחס לדברים שאמר אתמול שר החינוך על הצורך לנצח את בג"ץ: "אני רואה את חמאס שאותו צריך לנצח ולא את בג"ץ". הרמטכ"ל לשעבר הזהיר את חמאס ואמר שאם יהיה צורך בכך, ישראל בהנהגתו תחזור למדיניות הסיכולים הממוקדים. גנץ נחשב לזה שלחץ על חיסולו של רמטכ"ל חמאס אחמד ג'עברי בפתח מבצע "עמוד ענן".

"רואים שבשלוש וחצי השנים שאחרי צוק איתן האזור היה מאוד שקט - בלי בלונים, עפיפונים או רקטות" אמר גנץ. "כשנרכיב את הממשלה נשנה את המדיניות הנרפית ונדרוש את השבת גופות החללים והנעדרים"  

"ניקח אחריות ולא נדבר דברי רהב", הדגיש בוגי יעלון בשיחה עם התושבים. "ניתן מענה הומניטרי למי שחי בעזה". מספר 4 ברשימת כחול לבן גבי אשכנזי התייחס לכסף שמעבירה ממשלת ישראל לחמאס: "לא ייתכן שאזור שלם בישראל יהיה בן ערובה לסחטנות של טרור, זה כישלון של מדיניות".

נפתלי בנט ובני גנץ (צילום: פלאש 90, יונתן זינדל, מרים אלסטר, חדשות)
בני גנץ ונפתלי בנט | צילום: פלאש 90, יונתן זינדל, מרים אלסטר, חדשותדבריו של השר נפתלי בנט, שאמר כי "אנחנו צריכים להכריע את חמאס, ולרסן את בג"ץ", עוררו גינויים - ובני גנץ אף קרא להדחתו מהתפקיד וכינה אותו "כהניסט". בנט השיב היום למתקפה ופרסם הודעה חריפה: "אם לאנשי החמאס הייתה זכות בחירה - הם היו מצביעים לבני גנץ. עדיף שיחזור לשתוק".

בנט בהודעתו הגדיר את גנץ כ"גנרל ההססנות" וטען שיו"ר כחול-לבן הוא "חלומם הרטוב של אנשי חמאס". הוא הוסיף: "האיש שדוח מבקר המדינה קבע נחרצות שכשל לחלוטין בטיפול במנהרות הטרור, האיש שהוציא תיקו עם חמאס לאחר 51 ימי דשדוש והססנות".