"הבנו שאלונה משלימה אותנו": במסיבת העיתונאים הערב (חמישי) הכריזו רשמית השרים איילת שקד ונפתלי בנט את הרכש החדש שלהם אלונה ברקת, בעלי הפועל באר שבע בכדורגל. לאחר שפורסמו דיווחים על הצטרפותה של ברקת למפלגה. "רצינו לקחת את המהפכה שעשתה בבאר שבע ולהביא אותה לכל המדינה", אמר בנט.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

יו"ר המפלגה בנט בירך את ברקת על הצטרפותה ואמר: "אני שמח מאוד להודיע היום פעל הצטרפות של אלונה ברקת למפלגת הימין החדש. רצינו לקחת את המהפכה שעשתה בבאר שבע ולהביא אותה לכל המדינה. ברוכה הבאה ווינרית למשפחת הימין החדש".

"מה שאלונה הוכיחה בעשור האחרון הוא שמי שמוכן להתאמץ יכול להצליח בכל מקום ובכל תנאי", המשיך בנט. "אלונה ברקת לימדה אותנו שבעקשנות ובהתמדה אפשר להביא קבוצת כדורגל ממעמקי הליגה השנייה להיות אלופת ישראל - אלונה מהווה בעיני את תמצית ארץ ישראל היפה".

אלונה ברקת עוזבת את הפועל ב
אלונה ברקת עוזבת את הפועל ב"ש לטובת הפול | צילום: החדשות‎

השרה שקד בירכה גם היא את אלונה וסיפרה: "בשבועות האחרונים בנט ואני ישבנו עם אלונה ודיברנו שעות על תפיסות עולם והדברים שחשובים לנו במדינת ישראל ועל המשימות שניצבות בדרכנו. סיפרנו לה על המפלגה ועבדנו על המצע יחד, ואז הבנו שאלונה משלימה אותנו".

לבסוף עלתה אלונה ברקת גם היא לדבר והודתה לבנט ושקד על ההזדמנות להצטרף לפוליטיקה. "אני נרגשת, שמחה ומודה על ההזדמנות להצטרף לצוות החדש של הימין החדש. אני יודעת שיחד נוכל לעשות דברים גדולים לטובת מדינת ישראל".

עוד סיפרה ברקת כי מפלגות רבות הציעו לה להיכנס לפוליטיקה. "הייתי מופתעת והייתה לי התלבטות קשה אבל ראיתי בימין החדש הזדמנות לעשות שינוי חברתי", סיפרה.

בסרטון שפרסמה הבוקר סיפרה ברקת שתמיד חשבה שהכדורגל היה עבורה פלטפורמה לשינוי חברתי. "במובן מסוים זה כמו צבא, זה כור ההיתוך של החברה הישראלית", טענה. "חינכו אותנו על ערכים של אהבת הארץ, זה ערכים שקיבלתי גם באולפנה, גם בבני עקיבא, זה ערכים שהולכים איתי גם היום, לכל מקום כי בסוף זה משחק קבוצתי".

את ניהול הקבוצה תעביר ברקת לידיו של אסי רחמים, מנכ"ל הפועל באר שבע כיום. רחמים יחזיק בזכויות המועדון. ברקת, גיסתו של ראש עיריית י-ם לשעבר ומועמד הליכוד לכנסת ניר ברקת, תוצב במקום השלישי והבכיר ברשימה אחרי שר החינוך ושרת המשפטים. על פי הדיווחים השניים פנו לברקת והציעו לה להצטרף למקום ריאלי ברשימה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו