דברי ראש הממשלה נתניהו נגדי הם "עלילת כזב" - כך אומר הערב (שני) סער בריאיון במהדורה המרכזית. לדברי סער, שיתמודד מחר בפריימריז בליכוד, "ראש הממשלה נתניהו פעמיים יצר והפיץ עלילת כזב: פעם אחת במסיבת יום ההולדת שלו, ופעם שנייה במסיבת חנוכת האולפן של הליכוד. זה נוצר כדי לתקוף אותי ערב הפריימריז. זה התחיל מסיפורי בדים על קונספירציה עם הנשיא, עבר לטענה שעשיתי את זה מול גורמים בקואליציה ועכשיו יש טענה שעשיתי את זה עם גורמים בליכוד – והכל אנונימי".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"ראש הממשלה הוא מועמד הליכוד לראשות הממשלה, ואני עומד מאחוריו כפי שתמיד עמדתי", הבהיר סער בריאיון. "אני אמליץ לנשיא המדינה להטיל את הרכבת הממשלה רק על בנימין נתניהו. רק אם אבחר על ידי רוב חברי הליכוד ארכיב אני ממשלה – עד שזה לא יקרה, אני חייל נאמן של הליכוד ושל הדרך של הליכוד, שהיא מעל עניינים אישיים".

"מנצלים את האחריות התנועתית והממלכתיות שלי", המשיך סער. "במשך שנתיים מנהלים אחרי מסע רדיפה. ראש הממשלה, העובדים שלו, בני משפחת – כולם מפעילים לחת על פעילי שטח, ראשי רשויות וחברי כנסת שמעזים להגיע לכנסים שלנו. הבלגתי, כי יש לי אחריות, אבל העובדה שאני מכבד את ראש הממשלה אין בזה כדי לאפשר לפגוע בשמי הטוב. בכל פעם שתהיה פגיעה כזו אעמוד על האמת, האמת תנצח את השקרים".

 בהתייחסו לפוסט שפרסם בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, נגדו ברשתות החברתיות אמר בקצרה סער כי "עצוב לי על אדם צעיר, לא אנהל פולמוס עם בנו של ראש הממשלה. אני סומך על חברי הליכוד שלא יצביעו לפי תכתיבים, אני סומך על שיקול דעתם מחר".

למרות היריבות ביניהם, התייצב סער לצדו של נתניהו בכל הנוגע לחקירותיו. "אעמוד על זה שראש הממשלה יזכה להליך הוגן – לבוא ולנהל דיון היום כאילו כבר הוחלט להגיש נגדו כתב אישום זו פגיעה בזכותו של אדם להליך הוגן. לא אתן יד לפגיעה בזכות זו, זה חלק משלטון החוק", הבהיר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו