לאחר שפורסמו דיווחים על הצטרפותה של אלונה ברקת למפלגת "הימין החדש", היום (חמישי) הודיעה במסיבת עיתונאים בעלי קבוצת הפועל באר שבע על הצטרפותה לפוליטיקה. "החלטתי להיענות לקריאה ולהיכנס לשדה הפוליטי" אמרה. זמן קצר לאחר מכן פרסמה סרטון בו הודיעה רשמית על הצטרפותה למפלגת "הימין החדש".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

במהלך מסיבת העיתונאים הודיעה ברקת כי היא רוצה להביא את השינוי החברתי שהקבוצה הובילה בבאר שבע לישראל כולה, כשליחת ציבור. "החלטתי להיכנס לשדה הפוליטי ולהביא אליו את הערכים שהצבנו כאן, וכך לנסות ולהשפיע על החברה כולה בישראל".

בסרטון שפרסמה סיפרה ברקת שתמיד חשבה שהכדורגל היה עבורה פלטפורמה לשינוי חברתי. "במובן מסוים זה כמו צבא, זה כור ההיתוך של החברה הישראלית", טענה. "חינכו אותנו על ערכים של אהבת הארץ, זה ערכים שקיבלתי גם באולפנה, גם בבני עקיבא, זה ערכים שהולכים איתי גם היום, לכל מקום כי בסוף זה משחק קבוצתי".

אלונה ברקת עוזבת את הפועל ב
אלונה ברקת עוזבת את הפועל ב"ש לטובת הפול | צילום: החדשות‎

ברקת טענה שהגיעה שחברה לבנט ולשקט מכיוון שמצאה במפלגה בית. "אני רוצה לראות את החברה שלנו במקום טוב יותר", סיפרה. "שיווויונית יותר, אוהבת יותר, מחבקת יותר, ואהבת לרעך כמוך, זה דבר שהוא מהותי בעיניי ואני מקווה שכולם יישמו את הדברים האלה שגדלנו עליהם".

את ניהול הקבוצה תעביר ברקת לידיו של אסי רחמים, מנכ"ל הפועל באר שבע כיום. רחמים יחזיק בזכויות המועדון.

ברקת, גיסתו של ראש עיריית י-ם לשעבר ומועמד הליכוד לכנסת ניר ברקת, תוצב במקום השלישי והבכיר ברשימה אחרי שר החינוך ושרת המשפטים. על פי הדיווחים השניים פנו לברקת והציעו לה להצטרף למקום ריאלי ברשימה.

ברקת ענתה בחיוב לקריאת השניים והיא צפויה להיכנס לחיים הפוליטיים לקראת הבחירות הכלליות הקרובות לכנסת. בשעה 16:00 היא תקיים מסיבת עיתונאים עם המפלגה בתל אביב.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו