חדשות לא מעודדות למעריצים: "חזרות", הסדרה שזכתה לשבחים רבים מצד הצופים והמבקרים, לא תחודש לעונה שנייה.

מנכ"ל תאגיד השידור הישראלי "כאן" אלדד קובלנץ סיפר בריאיון לרז שכניק ב"ידיעות אחרונות" כי "להבנתי, נועה קולר פרשה מהפרויקט. לפי המידע שבידיי היא החליטה שלא לכתוב עוד עונה לסדרה המצוינת. מצער מאוד מבחינתי". קולר, שכתבה את סדרת הדרמה הקומית לצד בן זוגה לשעבר ארז דריגס, גם שיחקה בתפקיד הראשי את איריס.

סימני שאלה רבים העלו ספק לגבי המשך הסדרה לאחר שהתפוצצה פרשת ההתכתבויות הבוטות של דריגס, שמככב בסדרה לצידה של קולר. בריאיון הוא ביקש סליחה והציג את הצד שלו: "בואו לא נגיד שאני אנס. אם מישהי פונה אליי כי היא ראתה הצגה שלי ואהבה, או כי היא מתעניינת בתחום, אלה גם לא יחסי מרות".

בשנה שעברה שיתפה קולר בריאיון כי היא לא חלמה שהסדרה תכבוש מדינה שלמה. "חשבתי שזה יהיה תל אביבי ונישתי, ולא חשבתי שזה יתפוס את המדינה. כבר דמיינתי את הביקורות כמו: 'למה היא הייתה חייבת לנסות לכתוב גם? אהבנו אותה כל-כך בתור שחקנית' - אבל פתאום ביקורת טובה, ועוד ביקורת ועוד ביקורת, ופתאום גם קוראים לי צוץ ברחוב! אני כבר שנים עם הצוץ הזה".

מיוצרי הסדרה אסף אמיר, ארז דריגס ונועה קולר נמסר: כאשר נרגיש שיש לנו סיפור טוב ומעניין לעונה 2 , נגיש אותה לתאגיד ונקווה לאור ירוק.