ליאור רז כבר מתכונן להפוך לפנים מוכרות בכל בית בעולם. בעוד פחות משבועיים תצא הסדרה החדשה בכיכובו, "פגע וברח", לנטפליקס העולמית. "אי אפשר לקלוט דבר כזה ואי אפשר לדעת מה יהיה בעוד חודש. הכל יכול לקרות, הכל פתוח", מספר ליאור, "אני מקווה שיהיה טוב ואנשים יאהבו את הסדרה". רז כבר יצר וכיכב ב"פאודה" שהייתה סיפור הצלחה בחו"ל, אבל הסדרה החדשה בין-לאומית בהגדרתה. צפו בכתבה המלאה

כל הריאיונות מתקיימים בזום, למרות שהכוכבים נמצאים בביתם בתל אביב כי הכל מנוהל מארה"ב. ההפקה האמריקנית שלטה גם על הצילומים והביאה איתה את הסטנדרטים של הוליווד. אשכנזי מספר שמבחינת הישראלים הסכומים היו מופרכים: "המון המון כסף מושקע. מבתחינתו הישראלים זה כזה… אפשר היה לעשות פה 3 סרטים!"

הסדרה מספרת על ישראלי שיוצא למסע נקמה אחרי שאשתו נהרגת בתאונת פגע וברח. חוץ מהאקשן שמככב בכל סצנה, גם הנופים של ישראל גונבים את ההצגה. "איך יפה ישראל, אה?", מתלהב רז. "ככה זה כשיש כסף להפיק, אפשר שדברים ייראו כמו שצריך". ואשכנזי מוסיף: "אני לא חושב שישראל נראתה כל כך טוב אי פעם. ממש סרט של הסוכנות". השחקנית האמריקנית קיילין אום, אחת מהלא-ישראליות שמשחקות בסדרה מאשרת גם היא ש"היה תענוג לצלם בישראל".

פגע וברח - הצצה ראשונה (צילום: נטפליקס, יח"צ)
ליאור רז, מתוך הסדרה החדשה | צילום: נטפליקס, יח"צ

מגיפת הקורונה לא פוסחת גם על ההפקות של נטפליקס, והצילומים הופסקו חודש לפני סופם. אחרי שנה בבית אישרו להם לחזור לצלם ומורן רוזנבלט, אחת השחקניות, מספרת בצחוק שהחזרה לצילומים דרשה בעיקר הרבה דיאטות. בינתיים, עד שתעלה הסדרה, ליאור רז ממשיך לעבוד על הדבר הגדול הבא.