הסדרה החדשה והמסקרנת מהיוצרים של פאודה - ליאור רז ואבי יששכרוף - תעלה ב-6 באוגוסט לנטפליקס. הדרמה שיצרו השניים עונה לשם "פגע וברח" והיא כוללת סך הכל 10 פרקים. הסיפור עוקב אחרי שגב אזולאי, אותו משחק רז, שאשתו האהובה נהרגת בתאונת פגע וברח מסתורית. אזולאי, שמאמין שהתאונה לא הייתה מקרית, יוצא למסע לחקר האמת שמוביל אותו לארצות הברית. המסע הזה חושף רשת סודות, שקרים ואינטריגות שהסתירה ממנו אשתו. נטפליקס לא מטשטשת את היצירה הישראלית גם בפרומו, ובתיאור הרשמי באתר נכתב כי המסתורין "נמתח בין תל-אביב לניו-יורק". 

חלק מהצילומים התקיימו בירושלים ובתל אביב, והסדרה נחשבת לישראלית הרשמית הראשונה שנטפליקס מפיקה. שאר הסדרות והסרטים הישראלים שנמצאים בשירות, הופקו קודם לכן על ידי חברות מקומיות ועלו לאתר אחרי ששודרו בארץ. בקאסט הרחב, לצד רז שמשחק את הדמות הראשית, אפשר למצוא שחקנים ישראלים כמו מורן רוזנבלט - שזכתה בפרס אופיר בשנת 2015 על משחקה בסרט "חתונה מנייר", יגאל נאור ויערה פלציג, לצד שחקנים בינלאומיים דוגמת קלן אוהם הקנדית, גרג הנרי האמריקני ועוד רבים.

מתוך הטריילר לסדרה "פגע וברח"
צילום מתוך הטריילר

על הסדרה חתומים כאמור רז ויששכרוף שגם יצרו יחד את "פאודה", שגם היא עלתה לנטפליקס וזכתה להצלחה בינלאומית. יחד איתם לקחו חלק בכתיבה ג'סיקה בריקמן, עלי סלים, דון פרסטוויץ' וניקול יורקין - כולם חתומים על סדרות וסרטים בהוליווד. במאי הסדרה הם מייק ברקר שביים גם את "סיפורה של שפחה", ניסה הרדימן ("עמק האושר") ורותם שמיר הישראלי שביים את "עספור", "השוטרים" ו"פאודה".