השחקן אלון דהן נפטר הלילה (בין שבת לראשון) בגיל 49, אחרי מאבק במחלת הסרטן, כך מודיעים בתיאטרון הקאמרי. ארונו יוצב בקאמרי 2 היום בשעה 13:00, ההלוויה תתקיים בבית העלמין בחולון בשעה 16:00. "הקאמרי כואב על לכתו בטרם עת", נמסר.

לאורך השנים דהן גילם אינספור תפקידים בתיאטרון: רוזנקרנץ ב״המלט״, סילביוס ב״כטוב בעיניכם״, אוייסטווינד ב"רווקים ורווקות". בין ההצגות בהן השתתף בשנים האחרונות: "איסמעיליה", "קרום", "אניהו" ו"גאון בכלוב". בקולנוע שיחק דהן בין היתר בסרטים "סימה וקנין מכשפה", "סיפור גדול" ו"שליחותו של הממונה על משאבי אנוש". לאחרונה שיחק ב"בני אור" ובסדרה "היורשת". בחודש מאי האחרון, פורסם תחקיר של העיתונאית תמר קפלנסקי בעיתון "הארץ" ובו עלו טענות על כך שדהן הטריד מינית נשים בגילים שונים מאז שנות התשעים. בין היתר תוארה בכתבה עדות של של אישה, שבגיל 22 הגיעה לאודישן בקאמרי: "בבת אחת הוא דחף אותי לקיר ודחף לשון לפה שלי ואת כל הגוף שלו עליי. הייתי מבועתת".

אז דהן הודיע כי הוא לוקח אחריות מלאה על מעשיו וכי החליט לקחת פסק זמן מהתיאטרון. "כל אחת אשר טוענת שנפגעה בעבר מהתנהגותי, אני מזמין אותה לפנות למשטרה או לכל רשות שתבחר על מנת לברר לעומק כל טענה ותלונה". 

מנכ"ל הקאמרי רן גואטה מסר: ״אני המום מלכתו בטרם עת של אלון דהן. אלון שחקן קבוע שנים רבות בתיאטרון הקאמרי, ושיחק מהלב ומהנשמה בכל תפקיד שלקח על עצמו. נוכחותו האישית והבימתית הייתה עוצמתית ושובת לב. ליבנו עם משפחתו שעטפה אותו בחום ואהבה לאורך התקופה המייסרת שעבר. הקאמרי לעולם יהיה גם ביתכם״.