כבר כמה חודשים שהשם של בריטני ספירס לא יורד מהכותרות. פרטים חדשים על 13 השנים האחרונות בחייה של כוכבת הפופ בת ה-39, אותן העבירה תחת האפוטרופסות של אביה ג'יימס – מדווחים ומסוקרים כל העת בתקשורת ברחבי העולם. אחרי שנים של שמועות על כך שהיא סובלת ומאבק של מעריציה, ספירס שמה סוף לשתיקה - והתקשורת הגיבה בהתאם. 

בית המשפט התיר לבריטני ספירס לשכור עורך דין עצמאי
בריטני ספירס ובן זוגה סאם אסגרי התארסו 
כוכבת הפופ צפויה להשתחרר מהאפוטרופסות של אביה

הלילה (בין שישי לשבת) שודר ב-Hulu הסרט "Controlling Britney Spears", סרט ההמשך של "Framing Britney Spears" בהפקת הניו יורק טיימס שיצא לפני כחצי שנה, ונחשב לאחד מהמנועים שהביאו את הדיון על האפוטרופסות ועל הנעשה בין כותליה, לבית המשפט. 

שלט מהמחאה של בריטני ספירס (צילום: GettyImages-Rich Fury / Staff)
שלט מהמחאה של בריטני ספירס | צילום: GettyImages-Rich Fury / Staff


בסרט נטען כי ג'יימס שכר חברת אבטחה ועקב אחרי שיחות הטלפון והודעות האסמסים של בתו במשך שנים. עובד החברה Black Box Secuity, אלכס ולסוב, התראיין וסיפר שעבד עבור ספירס האב במשך 9 שנים, ובמהלכן התקין מכשירי האזנה בטלפון האישי של כוכבת הפופ. הוא סיפר שנאמר לו שזה נעשה "עבור ביטחונה האישי", וכי הגורמים הרלוונטיים מודעים לכך. 

הסרט של Hulu שוחרר בהפתעה הלילה, ככל הנראה כדי להקדים את נטפליקס שתשחרר ביום שלישי הקרוב, יממה לפני הדיון הבא בעניין בבית המשפט. כמובן שענקית הסטרימינג הפיקה סרט משל עצמה בנושא תחת השם "בריטני נגד ספירס", שהובילה העיתונאית ג'ני אליסקו. על פי התיאור של נטפליקס, יחד עם הבמאית ארין לי קאר הן "יוצאות לבחון באמצעות ריאיונות בלעדיים וראיות חסויות את מאבקה של בריטני לזכות מחדש בחירותה". 

בריטני עצמה לא בדיוק מעודדת מהעובדה שכל כך הרבה סרטים דוקומנטריים סוקרים את חייה ואת הדרמות האישיות שהפכו מזמן לפומביות. "כל כך הרבה סרטים תיעודיים הולכים לצאת עליי השנה, מה אני יכולה להגיד... אני מוחמאת", כתבה בציניות. "הסרטים האלה כל כך צבועים, הם מבקרים את התקשורת על הדרך שבה התייחסה אליי, ואז עושים את אותו הדבר בדיוק".