שבועיים אחרי שהפכה את המדינה עם "מועבט", כנראה הלהיט הכי גדול של 2021, עדן בן זקן לא עוצרת ומשחררת הבוקר אלבום חדש, חמישי במספר, שנתיים אחרי אלבומה האחרון, ומוכיחה שוב שזמרת העשור של ישראל ממשיכה לעשות את מה שהיא עושה הכי טוב: להרים ולרגש, עם חמישה שירים חדשים שנעים בין בלדות שקטות לשירים שתפגשו בכל רחבה בקיץ הקרוב.

שנה אחרי שהפכה לאמא לראשונה, עדן חזרה לאולפן, עבדה במרץ, והיא משחררת הבוקר שלושה שירים ראשונים מתוך האלבום החדש; "ברחובות של תל אביב" (כאן למעלה) שכתב לה אבי אוחיון ללחן שלו ושל מתן דרור, ויחד איתו משתחררים עוד שני שירים נוספים: "איך אתה הולך" (מילים ולחן: רותם חן ודביר גיל קהלני) ו-"דבר אלי עם העיניים" (טל "טליסמאן" בן נון ופאר טסי).

כאמור, שלושת השירים שיוצאים היום יקבלו חיזוק כבר מחר עם שני שירים נוספים שייראו אור בשעות הבוקר ("הלו הלו" ו-"יום הפוך"), וייצטרפו לשאר שירי האלבום שכבר יצאו בעבר כמו "מועבט"; "הגענו הבנות", "קוקוריקו" עם עומר אדם; "אנא מג'נונה"; "מתגעגעת אותך" (עם עידן רייכל); "חיים מאושרים" (עם נתן גושן); "אהבה של אמא"; "כשתבוא"; ו-"אגרוף". 

כדי להשלים את המהלך השמח, עדן תעלה ממש בקרוב על במת אמפי קיסריה בשני מופעים שישיקו את האלבום החדש ב-13 וב-15 במאי, ואם אתם רוצים לדעת עוד קצת ממה שעבר עליה בשנה האחרונה, מחר תתראיין עדן בראיון ענק במגזין mako ותדבר על ההצלחה המפתיעה של "מועבט", השנה הראשונה כאמא ועוד נושאים מפתיעים.

היום (חמישי), אחרי שחיכיתם יפה, עדן החליטה לפנק כאמור בשני שירים נוספים, שמשלימים את חמשת השירים החדשים מתוך האלבום, כשהבולט מתוכם הוא ללא ספק "הלו הלו", שיר שמח וקליט שאמור להפוך בקלות ללהיט הרחבות הבא אחרי "מועבט".