אם התחברתם לאינטרנט בשבועות האחרונים, כנראה שמעתם על "אמילי בפריז". הדרמה הקומית החדשה נחתה בנטפליקס לפני שבועיים ומספרת את סיפורה של מנהלת שיווק צעירה ונמרצת (לילי קולינס) שמגיעה לפריז, על מנת לספק נקודת מבט אמריקאית בחברת שיווק צרפתית. מאז עלייתה לאוויר, הספיקה הסדרה להתברג בראש רשימת הלהיטים העכשוויים של ענקית הסטרימינג, ובהתאם - כולם מדברים עליה.

iלצד צופים רבים שמצאו בה הזמנה מתקתקה לאסקפיזם בריא, אחרים הטיחו בה ביקורות קשות; רבים טענו ש"אמילי בפריז" מנותקת מהמציאות וחסרת נשמה, ומבקרי טלוויזיה צרפתיים האשימו את הסדרה על שהיא משמרת קלישאות לא רלוונטיות על פריז ועל הצרפתים. לוקאס בראבו, שמגלם בסדרה את דמותו של גבריאל השכן הנאה (והתפוס) של אמילי, התראיין למגזין "קוסמופוליטן" על האופן בו התקבלה הסדרה אצל מבקרים צרפתיים ולדעתו - יש להם נקודה טובה.

"אני חושב שהם צודקים, באיזשהו אופן. אנחנו מציגים קלישאות, מציגים גרסה אחת של פריז", סיפר בראבו, "פריז היא אחת מהערים המגוונות ביותר בעולם, יש לנו כל כך הרבה דרכי חשיבה, כל כך הרבה לאומים שונים, כל כך הרבה שכונות". השחקן התפייט והוסיף גם: "חיים שלמים לא יספיקו כדי לדעת ולהכיר את כל מה שמתרחש בפריז. זה עולם שלם בתוך עיר". השחקן הודה כי "בשלב מסוים, אם אתה רוצה לספר סיפור על פריז, אתה חייב לבחור זווית. אתה חייב לבחור חזון", ואמר כי מבקרים צרפתיים "לא הבינו את העובדה שהסיפור מסופר מזווית אחת. הם היו כזה, 'אוי, פריז היא לא כזו'. ברור - פריז היא הרבה דברים".

הסדרה, מבית היוצר של דארן סטאר ("סקס והעיר הגדולה"), עדיין לא חודשה לעונה שנייה, אבל בראבו ככל הנראה הבחין בהצלחתה ויש לו כבר רעיונות להמשך העלילה: "שתלנו כמה רמזים לגבי כל מיני דמויות. למשל קמיל, שמנשקת את אמילי על השפתיים בטעות ואומרת 'אני לא מצטערת'. ואז כשהן הצטלמו במיטה, ואני עושה לייק לתמונה שלהן - הכל יכול לקרות עם השלישייה הזו", מספר השחקן. לפי דעתו, יוצר הסדרה "רוצה שהעונה השנייה תהיה מאוד 'בראש פתוח'".

בראבו הגיב גם גם למשולש הרומנטי שבמרכז הסדרה, ונשאל אם הוא רצה שגבריאל יישאר בזוגיות עם קמיל או יבחר באמילי. השחקן ענה כי הדמות שלו יותר מעוניינת באמילי ואמר: "האופן בו הם השאירו את הדברים, גבריאל בהחלט יותר נרגש מההבטחה להמשיך עם אמילי, זה בטוח. מאז שהיא הגיעה ל(פריז) - כל כך הרבה דברים מדהימים קרו לו". בראבו השאיר מקום לספק והוסיף "אבל לקמיל יש רצון חזק, היא אישה מדהימה, וסביר מאוד שהיא תחזור".